Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, co za bzdury! Plaza nudystów jest specyficznym miejscem, tylko dla nudystów. Idea polega na towarzyskim przebywaniu obu płci nago na powietrzu. I nie chodzi w niej o seks, erotyzm i rozpasanie płciowe.
? Jak Ty to Monika interpretujesz? Co ma piernik do wiatraka? Kompletnie o czym innym pisze a Ty wyrwałaś z kontekstu a mój przekaz był zupełnie inny :shock: Ja właśnie nie kojarzę plaży nudystów z seksem w ogóle o czym innym pisałam. Pisałam o gwałtach a konkretnie chodziło mi o zdanie Prowokowanie ubiorem! tylko zresztą doczytaj o co mi chodziło i na pewno nie na plaży nudystów pisałam w kontekscie gwałtów tylko, że właśnie plaża nudystów to miejsce aseksualne! Zrozumiałaś to zupełnie na opak fakt był to skrót myślowy ale wyciągnęłaś wszystko inaczej niż to przekazane miało być.

Pisałam głównie o tym, ze gwałciciele usprawiedliwiają się tym, ze kobieta nosi kusy strój i prowokuje ja wcale nie twierdze, ze mają rację :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było porównanie w stylu pedofil najlepiej czułby się w przedszkolu .

Faktycznie gdyby gwałty brały się jedynie z prowokowania ubiorem , to byłoby ich znacznie więcej

A to co pisze khaleesi ma w sobie nute prawdziwości , skoro gwałciciele mogą być wszędzie , to chyba właśnie na takich plażach rozglądali by się za ofiarami. Bardziej chodziło tutaj o pole manerwu , aniżeli jakikolwiek atak w kierunku nudystów.

 

Inną sprawą jest że jeśli facetowi zaświecisz kawłkiem ciała , to mu nim przesłonisz cały świat . :lol: Nikogo nie urażając ( proszę potraktować to jako półżart )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, dokładnie o to chodzilo.Nie napisałam tego dosadnie ale wydawało mi się to zbyteczne. ja nie postrzegam plazy nudystów jako miejsce seksualne ale taki gwałciciel X na pewno je takim uznaje. Ja prowokowanie ubiorem zawsze kojarzę z usprawiedliwianiem się gwałcicieli. Podobnie zreszta pedofile się bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te krótkie spodenki dla kobiet sa jak najbardziej spoko, pod warunkiem ze zaslaniaja cale posladki, a nie ze gola dupa swieca. Nie ma co świrować to całkowicie normalne ze w upał kobiety maja odsłoniete całe nogi, szczerze załuje że nie ma takich spodenek dla facetow :D co taka noga moze tam kusic... kusi to wielki dekolt gdzie sa cycki na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam podniecają - z tych dolnych partii ciała - zgrabne nóżki ale tyłek też , z tym że , jakoś tak ciekawiej kiedy się ukrywa pod jakimś odzieniem.

 

Lato faktycznie sprawia że człowiek założy na siebie prawie wszystko by zaserwować ciału choćby odrobinę powiewu /przewiewu.

(niecierpię lata)

 

 

Khaleesi co prawda nie jestem specem od Gwłacicieli, ale często jest to pierwsza linia obrony, ale kiedy przebijesz się przez nią, argumenty a w tym wypadku bardziej powody , stają sie znacznie głębsze... nie rzadko zakorzenione gdzieś w przeszłości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×