Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

niech te święta już się kończą.
Aby to się stało, muszą się wpierw zacząć

no co Ty nie powiesz? ;) a na poważnie to mam dość tej całej bezsensownej krzątaniny i jazgotu rozemocjonowanej rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech te święta już się kończą.
Aby to się stało, muszą się wpierw zacząć

no co Ty nie powiesz? ;) a na poważnie to mam dość tej całej bezsensownej krzątaniny i jazgotu rozemocjonowanej rodziny

 

Ale to ciekawe ile z nas nie potrafi znieść świąt, a wydaje się, że to taki miły, rodzinny, ciepły czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak napisać że żyć Ci się nie chce jak życie jest piękne. Jak zaczniesz pozytywnie myśleć to wszytko się zmieni..

 

O! Troll świąteczny! :mrgreen:

podobno zimą to norma xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fejs i yt mi nie smigaja...

jestem odcieta od swiata

Poszukaj innych stron. :

inne strony tez nie smigaly tylko ze z nich w sumie nie korzystam to i nie ubolewalam tak

ale spoko moje skromne umiejetnosci informatyczne poradzily sobie z tym problemem juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak napisać że żyć Ci się nie chce jak życie jest piękne. Jak zaczniesz pozytywnie myśleć to wszytko się zmieni..

Mi też nie chce się żyć, pomimo że są święta. Próbowałem myśleć pozytywnie ale bardzo ciężko jest tak myśleć, gdy inni robią mi pod górkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja moge miec takiego zajebistego pecha zeby jednego dnia(i to jakiego) wydarzylo sie tyle zlych rzeczy naraz, zeby wszystko sprzeniewierzylo sie przeciwko mnie, zeby moj podly nastroj stal sie jeszcze bardziej podly, zeby wszystko poszlo nie tak, na przekor mnie.. fatum. jeane fatum!!!! jestem zalamana, sfrustrowana i tak wk...wiona jak to tylko mozliwe. az musze wziac cos uspokajajacego bo zaraz mnie szlag trafi calkiem serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja /cenzura/. autobusy nie jezdza. nie kazdy ma samochod przeciez. co za chamstwo by odcinac ludzi od swiata. mieszkam na zadupiu i co najwyzej moge sobie posiedziec na przystanku ALE LIPA. ale smutno. ale tragicznie.
kierowcy komunikacji zbiorowej też chcą mieć wolne. A wracając do tematu wątku wkurza mnie że przez prace w nocki mam rozregulowany tryb, terasz przez te święta nie dają mi spać w dzień a w nocy się nie chce i w efekcie ciągle jestem zmęczony i niewyspany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy sie wlogowalem na to forum (bo swego czasu sam szukalem czegos, co mi mogloby by pomoc...) mam wrazenie, ze kazdy tu stara sie wyspowiadac ze swoich problemow, ale niewielu jest nas, ktorzy tak na prawde chca jeden drugiemu pomoc. Jakis czas temu sam zrobilem test na swoim przykladzie (wszystko, co pisalem jest prawda- dla jasnosci).

Dlatego jak ktos ma jakies "ale" od zycia niech pisze do mnie. Sam sobie nie radze ze swoim zyciem, ale wiem, ze jak z kims pogadam o kiims zyciu to i mi pomaga i innym wiec Wasza sprawa - dopóki żyje mogę chętnie pomóc - Wasza decyzja - czy chcecie uslyszec o tabletkacch czy o tym jaki psycholog 'moze' Wam pomoc, czy wolicie pogadacz gosciem, ktory moze Was naprawde zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja /cenzura/. autobusy nie jezdza. nie kazdy ma samochod przeciez. co za chamstwo by odcinac ludzi od swiata. mieszkam na zadupiu i co najwyzej moge sobie posiedziec na przystanku ALE LIPA. ale smutno. ale tragicznie.
kierowcy komunikacji zbiorowej też chcą mieć wolne. A wracając do tematu wątku wkurza mnie że przez prace w nocki mam rozregulowany tryb, terasz przez te święta nie dają mi spać w dzień a w nocy się nie chce i w efekcie ciągle jestem zmęczony i niewyspany.

 

zrozumiale. ale to kwestia organizacji. w centrum co chwila jezdza autobusy puste bez ludzi. po co w centrum? w centrum wszystko maja na miejscu. wystarczyloby te pare kursow po prostu przeniesc na przedmiescia i wszystko byloby w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×