Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbow, pho ateistka satanistka, za kare sploniesz w piekle :nono: i bazyliszek owsik bedzie cie codziennie nachodziłi wchodził :nono:

 

przejście na satanizm byłą jedną z najmądrzejszych decyzji w moim życiu, prawdziwie wyzwalającą. dopiero teraz czuję się w zgodzie z samą sobą i pełna wewnętrznej siły, ave satani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i płaczę bo święta za pasem...

I co w związku z tym? Palniesz sobie w łeb, bo nieogarniam?

 

 

No wypisz wymaluj przykład tego, jak w tym temacie człowiek potrafi wyżyć się na kimś, bo ma taką ochotę.

w1punkt - to co piszesz i jak się odnosisz - nie po raz pierwszy - do ludzi na tym forum jest tak ohydne, że chce się rzygać nawet po skręcie.

Brak mi słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze to forum jest dla ludzi z problemami i dla ludzi, ktorzy chca im pomoc, ale widze teraz, ze jak to polacy- jeden przekrzykuje drugiego nie zwracajac uwagi na problemy trzeciego. przez was ludzie z problemami wracaja do mysli typu czym i jak by tu sie znowu pochlastac.

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie robię i nie jestem w stanie, czuję się tylko gorzej i gorzej. bardzo długo zmagam się z depresją, tak długo, że dopada mnie rezygnacja czy warto.

wygląda na to, że moje zycie nie jest moje własne, należy do mojej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie robię i nie jestem w stanie, czuję się tylko gorzej i gorzej. bardzo długo zmagam się z depresją, tak długo, że dopada mnie rezygnacja czy warto.

wygląda na to, że moje zycie nie jest moje własne, należy do mojej choroby.

 

 

jakiej choroby i jak wplywa na Twoje zycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze to forum jest dla ludzi z problemami i dla ludzi, ktorzy chca im pomoc, ale widze teraz, ze jak to polacy- jeden przekrzykuje drugiego nie zwracajac uwagi na problemy trzeciego. przez was ludzie z problemami wracaja do mysli typu czym i jak by tu sie znowu pochlastac.

gratulacje

Nie popuść tylko w rajtuzki z emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze to forum jest dla ludzi z problemami i dla ludzi, ktorzy chca im pomoc, ale widze teraz, ze jak to polacy- jeden przekrzykuje drugiego nie zwracajac uwagi na problemy trzeciego. przez was ludzie z problemami wracaja do mysli typu czym i jak by tu sie znowu pochlastac.

gratulacje

Nie popuść tylko w rajtuzki z emocji.

 

 

oh dzieki z odp, malo brakowalo bym popuscil. dziwie sie administratorom, ze takich jak ty stad jeszcze nie wyje*****. tacy jak ty wprowadzaja tylko zamet w zyciu ludzi, ktorzy maja sensowne i prawdziwe problemy, a nie ank ty i twoje problemy typu jakie spodnie kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd odstawiłam moje ukochane benzo straciłam chęć i motywację do wszystkiego. przeżywając stany maniakalne dzięki którym działałam i pędziłam na przód, w chwili obecnej czuję, że stoję w miejscu. najgorsze, że pojawiają się emocje, od których sukcesywnie udawało mi się odcinać od kwietnia, czyli odkąd zaczęłam przygodę z relanium, xanaxem SL etc. mimo wszystko, nie jest tak źle jak wcześniej- objawów F.40.1 nie widzę, psychiatra dopiero za dwa tygodnie, bo pieniążków brak na prywatną wizytę :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do depresji, cały czas o niej mówiłam

 

nie caly czas przegladam to forum. opowiedz mi jak i co Cie do niej sprowadza i wtedy moze sie postaram pomoc czy cos doradzic. jelsi chcesz mozesz napisac na priv

 

niemniej jednak napisałam o niej w poście, do którego się odnosiłeś/łaś.

dziękuję, jak coś to nie zawaham się skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×