Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

No, zapewne masz rację. Ale jak się jest niezbyt atrakcyjnym, to strojem można się wspomóc lub zaszkodzić. Znam jednego takiego gościa. Niezbyt jest wyjściowy, niedowidzący jak Ty i średniego wzrostu, ale ubiera się tak, że zwraca tym uwagę na siebie. Jak z żurnala. I jakoś nie ma problemu z babkami, miał nawet żonę, ale się rozwiódł

Jasne, że można, ale moja twarz jest jak ten źle dobrany strój. A akurat sztruksy mogą być ładne. Mi koleżanki na studiach mówiły, że się ładnie ubieram i że zawsze ładnie pachnę. No cóż jakoś nie sprawiło to, że podobałem się kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna... ja chyba jakaś dziwna jestem... Moje uczucie nie ostygło pod wpływem ani sztruksów, ani sandałów. :shock:

To co, ma się facet kisić w adidasach przy +34 stopniach?! :o

Dla mnie najważniejsza jest schludność, jak widzę faceta w wycioranej podkoszulce, wymiętej jak psu z gardła, to mnie cofa. Ma być odprasowane, czyste, pachnące. Jedynie rurki jajościski mnie się nie podobają, te dziwne drechy z krokiem na wysokości niemal kostek, japonki u faceta też mnie śmieszą i mega obcisłe podkoszulki. To tylko moje preferencje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, a co powiesz o takiej kombinacji - trepy, dość brudne, jeansy proste, sweter i ewentualnie szary płaszcz, a no i na głowie czopka jak z avatara? Wyrwę coś czy umyć te buty?

 

buty czyste być muszą, jak i torba/plecaczek niepodniszczone, bo to są takie jakby atrybuty człowieka/dziewki porządnego. a ubiorem, czy stopniem obciachowości czapki się Hans nie przejmuj, bo z tego, co kojarzę, masz osobowość

 

no niestety psychotropko, prawdziwy mężczyzna musi kisić i kisić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, :D

 

Masturbow, a co powiesz o takiej kombinacji - trepy, dość brudne, jeansy proste, sweter i ewentualnie szary płaszcz, a no i na głowie czopka jak z avatara? Wyrwę coś czy umyć te buty?

 

buty czyste być muszą, jak i torba/plecaczek niepodniszczone, bo to są takie jakby atrybuty człowieka/dziewki porządnego. a ubiorem, czy stopniem obciachowości czapki się Hans nie przejmuj, bo z tego, co kojarzę, masz osobowość

 

... chwiejną emocjonalnie typu borderline. :pirate:

 

edit:

To dziewka nie jest człowiekiem? Korwin krul? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest spoko przez twarz . Mi na serio chodzi o fryzurę. Swój styl lubię, ale może ktoś mi coś doradzi jak, go ulepszyć. Takie rady wysłucham. Oczywiście bez gadania, ze przyciągnie mi to dziewczynę itp. W tej kwestii się zgadzam z degresją psychotropki i masturbow oraz Ḍryāgan, że poco się jeszcze bardziej się oszpecać np. strojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, osobiście podobałbyś mi się bardziej w wersji z dłuższymi włosami na czubku głowy, ułożone troszkę na żelu, nie ulizane ale taki jeżyk ...

 

Wiem, że uważasz się za brzydala ale... gdy się uśmiechasz, wyglądasz na prawdę sympatycznie. Wierz mi lub nie . Nie kumam, że ktoś się z Ciebie może śmiać na ulicy, serio. :shock: Ja czasem widzę takie pokemony na ulicy, że faktycznie należało by ich wyśmiać gromkim śmiechem, jednak nikt tego nie robi. :roll:

Na tamtym zdjęciu/awku wyglądałeś po prostu niekorzystnie, ale te które pokazałeś są OK. Z ręką na sercu!

Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum

Wiesz co może działać na Twoją niekorzyść dodatkowo? To, że wyglądasz młodo. I w zasadzie to tyle. :bezradny:

 

PS. retuszowałeś te zdjęcia? Bo jakoś trądziku nie zauważam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest. przecież, jakbyś zamotał gadką, to nie miałbyś najmniejszego problemu z wyrwaniem dziewczyny. mieścisz się w kategorii przeciętniaków akcentujących sympatycznie. na 3-im zdjęciu robisz bardzo dobre wrażenie. ze stylówką też jest okej. masz bardzo wypaczony obraz własnej osoby owsiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie bym się z owsikiem spotkała i zobaczyła co tak na prawdę jest z nim nie hallo, bo w "szpetną, obrzydliwą twarz" nie wierzę już. Może to być np.: głos , może to być znowu dziwna gestykulacja, pewnie wiecie o co mi chodzi :P , może to być egoistyczna forma rozmowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, osobiście podobałbyś mi się bardziej w wersji z dłuższymi włosami na czubku głowy, ułożone troszkę na żelu, nie ulizane ale taki jeżyk ...

 

Wiem, że uważasz się za brzydala ale... gdy się uśmiechasz, wyglądasz na prawdę sympatycznie. Wierz mi lub nie . Nie kumam, że ktoś się z Ciebie może śmiać na ulicy, serio. :shock: Ja czasem widzę takie pokemony na ulicy, że faktycznie należało by ich wyśmiać gromkim śmiechem, jednak nikt tego nie robi. :roll:

Na tamtym zdjęciu/awku wyglądałeś po prostu niekorzystnie, ale te które pokazałeś są OK. Z ręką na sercu!

Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum

Wiesz co może działać na Twoją niekorzyść dodatkowo? To, że wyglądasz młodo. I w zasadzie to tyle. :bezradny:

 

PS. retuszowałeś te zdjęcia? Bo jakoś trądziku nie zauważam... ;)

 

Nie retuszowałem. Te zdjęcia były robione przez kogoś, kto umie robić dobre zdjęcia i były robione z dobrego obiektywu. Dokładniej to własnie moja przyjaciólka robiła mi te zdjęcia.

 

No, ale i tak Ci się fizycznie nie podobam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, na trzeciej focie najlepiej ;). I nie pierdoll, że np. fryzura nie ma znaczenia :P.
:105:

Ale i tak nie jestem w Twoim typie. Czyli jeden czort. Ale już wiem w takim razie, którą fryzjerkę odwiedzać.

 

Ty jesteś dla mnie za stary ;). Ja gustuję w młodszych mężczyznach :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×