Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Słucham jak grzmi :105: Nad górami się zaniosło i może wyjdzie z tego jakaś burza.

Szczerze zazdroszczę. Wrocław jest spalony słońcem...

Siedzę i upajam się powiewem z wiatraka...

 

Szczerze współczuję. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
Zjadłam śniadanie i przeglądam Forum z kociakami przytulonymi do nóg :D

Zazdroszczę. :105:

Kupiłam wczoraj bez namysłu kalafiora i fasolę szparagową, ponieważ bardzo lubię jeść z bułką tartą. Dopiero w domu zrozumiałam, że nie mogę jeść bułki tartej. :roll: Bez bułki to nie to samo, także zrobiłam zupę z fasoli i kotlety z kalafiora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę już w piżamie, opatulona kocem, z kubkiem herbaty i zajadam się czekoladą. Będę tego żałować... Jednak w tym momencie o to nie dbam.

Mam okres i boli mnie brzuch, nażarłam się proszków, które już mi się skończyły, dlatego też muszę się ratować w trochę inny, milszy sposób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam artykuł o morderstwie, młoda dziewczyna i chłopak, jedli, pili, uprawiali seks i torturowali ofiarę, napełnili kanister benzyną, zabrali sznurek, łopatę i wyprowadzili chłopca do samochodu. Pojechali nad Kanał Żerański, dziewczyna kazała kumplom kopać dół. Potem dała chłopakowi nóż i kazała mu zabić chłopca. Mężczyźni wyprowadzili ofiarę do wykopanego dołu. Chłopak zadał mu cztery śmiertelne ciosy w okolice serca. Ciało ofiary oblali benzyną i podpalili. Niedopalone zwłoki zasypali ziemią. Po powrocie do mieszkania kontynuowali libację. Dziewczyna trafiła do więzienia, teraz ma już dorosłe dzieci a nawet wnuki.

Przeraził mnie ten artykuł :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×