Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

feniksx, haha, pierdoły. Biore 15 mg 18 lat, nie mam omamów, tylko depresje z nerwica i mózg mam sprawny :) Jak ktos ma wielkie problemy ze zdrowiem psychicznym to nawet zwykły apap moze dla niego miec działanie rozwalajace. :mrgreen: Co najlepsze niby neuroleptyki podwyzszaja poziom prolaktyny w ciagu ostatnich kilku lat poziom prl miałam badany co 2 miesiace i był w normie, czyli nawet w moim przypadku chlor na to nie wpływa. Podtrzymuje swoje zdanie zeby naprawde działał jako nueroleptyk to trzeba go brac w duzo wiekszej dawce. Mi moja lekarka powiedziała, ze to jest słaby leczek tak sie wyraziła na sen, dla niej innego działania on nie wykazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy od niego można się uzależnić?

I drugiego hie pytanie czy na tych nowych lekach które mam w opisie można dostać znieczulenie u dentysy, bo psychiatra odpowiedział że on nie wie bo nie wie co oni podają...

 

nie mozna. A u dentysty to ja nawet nie mowie ze biore leki i miałam juz raz kanałowke i nic sie nie stało. Oni maja takie znieczulenia juz dla organizmu człowieka lekkie. Jak jestes na cos uczulony na jakas substancje zawarta w leku to trzeba mowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mam wziąść pierwszą tabletke zamiast Xanaxu.... powiem szczerze, że zaczynam się bać....

zastanawiam się o której wziąśc czy dokładnie przed samym spaniem czyli w łóżku, czy jak.... boje się że jutro Xanax nie będzie działał.... i wogóle mam stracha przed nowym leczeniem...

 

dodatkowo zapytam o to co w temacie paro czy spotkał się z was ktos żeby Inchibilitory Pompy Protonowej wpływaly na leczenie i zwiekszayły stres ???

w moim przypadku biore od wczoraj Esomeprazolum.... wczesniej polprazol.... i dzis zauwazylem... ze 2h po wzieciu tabletki staje sie jakis nerwowy, nadpobudliwy czy to mozliwe ze one potegje nerwice ??

 

-- 03 lip 2015, 21:45 --

 

brać czy nie brać ??

 

-- 03 lip 2015, 22:53 --

 

właśnie łyknąłem tabletkę, poszła do brzuszka.... ciekawe co będzie dalej....

ulotka troche przerażająca, Żona mi mówi zawsze bym nie czytał a ja i tak czytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest to skutek nerwicy. Analizuje każda ulotkę leku i się potem Nakrecam. Nigdy tak nie robile a trraz sie to nasililo. Jesli chodzi o lek po godzinie czulemnsie lekko otumaniony jakbyn wypil 4 piwa... i zona mowi ze lekko chrapalem. Rano mega sklejone oczy. I wlasnie tylko oczka mnie bola jakbym mial mega suche...

 

-- 04 lip 2015, 14:16 --

 

A i najbardziej upierdliwe jest zatkanie nosa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tabletki juz wzialem problem mam jeden, wstać rano... ja pierdziele to graniczy z cudem.... pierwszy dzien do roboty sie spoznilem....

nawet jak juz udalo mi sie wstac nie moglem sie skupic.... 5minut spodni szukałem....

 

-- 06 lip 2015, 16:49 --

 

nie moglem sie ogarnac, miotalem sie po chacie prawo i lewo... i co dziwnego to dzis mialem wyzszy puls niz zwykle....

i rano poleciala mi krew z nosa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już ok, pierwsze 4-6 dni zwalal mnie z nóg po godzinie robiłem się tak senny ze nie mogłem powiek utrzymać. Tertaz już mnie tak nie powala, lecz problem rano mam wstać większy niż jak lykalem xanax na noc.

Puls na 80% on mi podnosi jest w skutkach ze może powodować tachykardie. a wcześniej tego nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×