Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię ten lek, zawsze wyciąga mnie ze stanu, gdy w ataku nerwicy pojawiają się mdłości czy rozstroje żołądka. Pozwala szybko zasnąć, brak skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się ktoś czy to może działać paradoksalnie tzn. aktywizująco w bardzo malutkiej dawce np. 5mg, tak jak jest z flupentiksolem albo amisulprydem?

Ten lek by był zajebisty gdyby nie powodował u mnie takiego obrzęku nosa, że w dawce 50mg ledwo przez niego oddycham :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf u mnie taki obrzęk występuje po ketrelu , po 2 dniach stosowania chlora niezauwazyłem tego problemu az tak . Mam nadzieje , że obrzęku niebęde miał . a wiecie czy można do tego leku wziąść rano solian 100 + 10 mg paro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasz - Wszystko można, nie jeden konował takie mixy przepisuję albo i jeszcze lepsze ;d Ja chcialem wypróbować solian ale drogie to badziewie jest, daje to coś? Coś jak kawa? Amfa? Do czego to porównać? Niektórzy piszą że to pobudza ale jakoś z niepokojem to coś jak kawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi został ten lek zapisany na nerwice lekowa... łącznie z nim mam brać parogen ?? jestem w szoku troche, że zapisano mi neuroleptyk mimo że nie mam omam ani urojeń ta ulotka mnie troche przeraża...

 

-- 25 cze 2015, 20:01 --

 

i cały czas mnie zastanawia co oznacza "przeciwdepresyjny o silnym działaniu sedatywnym" hm... ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi został ten lek zapisany na nerwice lekowa... łącznie z nim mam brać parogen ?? jestem w szoku troche, że zapisano mi neuroleptyk mimo że nie mam omam ani urojeń ta ulotka mnie troche przeraża...

 

-- 25 cze 2015, 20:01 --

 

i cały czas mnie zastanawia co oznacza "przeciwdepresyjny o silnym działaniu sedatywnym" hm... ????

A nie przeraza cie ulotka parogenu ? Bo powinna.

To oznacza ze lek dziala bardzo nassenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, uwazam z tym z reguły biore za póżno jak już atak dostaje.... bo zawsze się zastanawiam teraz a moze jeszcze chwile dam rade a może przejdzie...

 

z ciekawości zapytam po jakim czasie zaczyna działać ?? bo nie chciałbym wziąść o 20 i o 20:15 już spać :P

kolejne pytanie.... ostatnio przez parogen mocno mi puls spadł do 55 uderzeń/min czy on również obniży to jeszcze bardziej ??

 

-- 30 cze 2015, 20:04 --

 

no bylem u rodzinnej dzis i mowi ze nie spodziewala sie ze tak mi dowali... mowi ze ogolnie mocno... i ze mam codziennie wchodzic na inna tabletke by zauwazyc czy na ktoras zle reaguje bo jak wskocze od razu an wszystko to nie bede tego wiedzial co tak podzialalo.... nie wiem dlaczego ale chlopaki w temacie Paro ostrzegaja mnie przed tym lekiem.... why ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx, ja ten lek biore 18 lat i zyje. 15 mg. Jak wezme to za poł godziny do 40 minut mi sie chce spac, ale nie jest to jakas zamuła raczej takie powolne uspokojanie sie w kierunku snu. Juz tutaj czytalam rozne opinie o tym leku, zalezy dla kogo jest on przepisywany i w jakim sensie. Jezeli chodzi o działanie nasenne to na mnie działa w bardzo dobry sposob. Jezeli chodzi o inne efekty, ktore ma np. uspokojenie, lub zapisywanie go na oddzialach aa, sadze ze to bardziej efekt placebo bo w malej dawce to nawet dorosły facet go nie poczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×