Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu części wypowiedzi jeśli zapisali mi alprox na moje lęki to muszę odstawić leki typu ketonal , doreta itp.

to jakiś koszmar albo nie mogę funkcjonować bo kręgosłup uniemożliwia mi chodzenie albo nie jestem w stanie przebywać pośród ludzi :why:

a może ktoś ma podobny problem i stosuje te leki równolegle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopytam jeszcze, bo w końcu nie dostałam odpowiedzi... czy xanax dziala usypiająco?

Nie wiem jak działa na innych, ale na mnie usypiająco działa tylko późnym wieczorem. W dzień wycisza mi lęki i objawy somatyczne.

 

bernać skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą ;) Sprawdź sobie intereakcje leków. Są takie strony w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też tylko wieczorem usypia i to tylko po aktywnym dniu, alpra nawet bardziej usypiająca jest niż klon w moim przypadku, po klonie to bym coś zrobił raczej, nawet jak na noc wrzucę. Ogólnie po benzo mam ochotę na aktywność, chyba że tolerancja się wyrobi ale nie dopuszczam do tego.

 

coccinella, nie ma znaczenia, substancja jest ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coccinella, ja Ci pisałam ( może nie doczytałaś ), że brałam wieczorem, to działał na mnie nasennie, w dzień nie próbowałam. Ale na pewno nie jest to typowo nasenne benzo!

 

-- 21 maja 2015, 23:05 --

 

lechita26, senność Clonazepam wywołuje tylko w nocy. Zdarza mi się wziąć w ciągu dnia 2mg ( choć staram się do tego nie dopuszczać ) i nie jestem jakoś specjalnie senna.

W nocy co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warrior nie strasz ludzie tu sa wystarczająco zdenerwowani.... Czasami to jedyny ratunek.... Spokojnie grunt to brać go zgodnie z zaleceniami lekarza... I mówić i pytać jak cos cie niepokoi... Bralem xanax 6 miesięcy bez problemu z niego zszedłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx,

Nie zamierzam nikogo straszyć,napisałem prawdę,leki te nadają się tylko do doraźnego stosowania,

to Ty nie pisz takich rzeczy,że można benzodiazepiny brać 6 miesięcy..być może czasami uda się

to łatwo odstawić,ale w większości przypadków jest to niebezpieczne i kończy się uzależnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz bylo pisane po prostu trzeba ludzi tez uspokoić... Zdenerwuj nerwicowca... Oczywiście ze xanax i inne benzodiazepiny sa do stosowania doraźnego równocześnie należy zacząć prawidłowe leczenie często sie je stosuje do zmniejszenia skutków ubocznych innych leków...

 

Poza tym uważać trzeba ze wszystkim... Z każdym lekiem.... Uzależnić można sie od wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na benzo,to niebezpieczne prochy.

Jeju. Ciekawe czy po tak mocnym oświadczeniu psychiatrzy odważą się przepisać komukolwiek jakiekolwiek benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju. Ciekawe czy po tak mocnym oświadczeniu psychiatrzy odważą się przepisać komukolwiek jakiekolwiek benzo.

:mrgreen: Spoko,będziemy brać hydroxyzynę po 10 tabletek na raz :twisted:

 

Do czasu jest smiesznie ale pozniej jak alpra pokaze pazurki to niektorzy beda zalowac ze jednak nie lykali tej hydroksyzyny :twisted:

Szczegolnie w przypadku nerwicowcow, bo zwiekszony lek z odbicia musi byc wspanialym przezyciem dla kogos kto i tak naturalnie wysoki poziom lęku :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, lekarz przepisal mi alpragen o,5 mg.

Nie bralam tego leku 2 lata.

Na poczatek wzielam pol abletki i nic, polozylam sie i przypominaly mi sie najstraszniejsze chwile z zycia, na co dzien w ogole o nich nie pamietam.

Na noc wzielam 2 tabletki i poszlam wstac (o 12 w nocy, a wstalam po 11)

Kiedys jak bralam tego typu leki to po 1 tabletce robilam sie bardzo spokojna i chcialo mi sie spac.

Myslałam, ze 0,5 mg zwali mnie z nog :(

Po jakim czasie zaczyna dzialac tabletka i jak dlugo dziala? Jak sie rano obudziłam to chciało mi sei znowu ryczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85 żeby nie brać tych leków dłużej niż 3 tygodnie.

 

Ehh kolejna substancja od której mogę być uzależniony.. Czy branie Afobamu/Zomirenu/Xanaxu (w swojej "karierze" testowałem te substancje.) Raz na tydzień w dawce 0,5mg (nie zwiększam powyżej tej dawki) może uzależnić ? Dodam że biorę to już koło 10 miesięcy. Ale nie codziennie i nie w dawce przekraczającej 0,5 mg

 

Trzeba by było w końcu z tego zejść, ale czuje że dopiero teraz wkraczam w decydującą walke o przetrwanie tzn ponowna nauka życia "na sucho" :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak nikt nie odpowiedział na pytanie ale przywykłem że ludzie mnie olewają, nawet na forum nerwicowym :-)

 

Ja mam tak różne objawy po schodzeniu z dawek Afobamu że hej!

Brałem 0.5 mg przez kilka tygodni to mi nic nie było, zmniejszyłem to zacząłem się cały trząść. Zwiększyłem znowu na kilka dni, zmniejszyłem i przestałem trząść się. Tydzień na zmniejszonej było okey, to teraz czuję się jak galaretka, dodatkowo dzisiaj mam szumy w głowie. Nie wiem czy zwiększyć/olać kompletnie ten Afobam. Benzo to g.... i tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don Kamillo,

Spróbuj od jutra nie brać benzo przez miesiąc,jeżeli wytrzymasz,to znaczy,że jeszcze się nie uzależniłeś,

jeżeli nie wytrzymasz,to chyba niestety będziesz miał problemy.

Kovalem,

Nikt Ciebie nie olewa,szczerze nie czytałem twoich wcześniejszych postów,niestety jesteś już

uzależniony i najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie odwyk,lepiej też,żebyś odstawiał to pod

kontrolą lekarza i bardzo stopniowo,wtedy jest szansa,że będziesz się mniej męczył..

Dobrze byłoby,żeby ci,którzy tak chwalili benzo w poprzednich postach zrozumieli w co się pakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×