Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Wkurza mnie, że zaspałam na zajęcia. Miałam wstać o 5, ale jak zadzwonił budzik, to z jakiegoś powodu mój mózg wmówił mi, że jest niedziela i w ogóle wtf, dlaczego budzik dzwoni w niedzielę o 5 rano?! :lol: Obudziłam się jakąś godzinę później. A jednak był czwartek i było już za późno, bo mieszkam na zadupiu. :x Normalni studenci mieszkający na miejscu spokojnie zdążyliby na zajęcia na 8, wstając o 6. :x Przez to wszystko mam jedną nadmiarową nieobecność, a to oznacza, że będę musiała pisać esej zaliczeniowy. zly.gif ZA JEDNĄ, GŁUPIĄ, NADMIAROWĄ NIEOBECNOŚĆ! Bo oczywiście nikt nie mógł mnie po prostu wpisać na listę, gdyż wykładowca liczy ludzi przy wychodzeniu z sali. nerwus.gif

 

I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem. ysz.gif

 

No i że mrówki "włamały się" do domu i przechadzają się po salonie jak gdyby nigdy nic, obrzydlistwo. zygi.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmutnaTęcza "I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem."

 

 

Co do burczącego brzucha to jedz płatki owsiane "Młyny Stoisław" na wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
SmutnaTęcza "I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem."

 

 

Co do burczącego brzucha to jedz płatki owsiane "Młyny Stoisław" na wodzie.

 

Cały czas je jem, to pewnie przez nie jestem gruba, to cholerstwo wcale nie jest zdrowe. :-| Ale takie pyszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wkurzyło, trochę rozbawiło

dwudziestominutowe opóźnienie pociągu, które na trasie Katowice-Zabrze zwiększyło się do godzinnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że ciągle sobie wmawiam jaka jestem beznadziejna, zamiast powiedzieć sobie coś pozytywnego

 

takie wmawianie sobie w sumie daje dużo zysków jakby nie patrzeć ; P jestes beznadziejna, nic nie mozesz wiec zrobic dobrze, nie jestes odpowiedzialna wowczas ; P

albo to nadinterpretacja

 

wlasnie, mnie wkurzają nadinterpretacje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że w Ameryce Północnej osoby, które uważam za podobne do mnie, otrzymują "głupią" etykietkę "zaburzenia w uczeniu się niewerbalnym" (nonverbal learning disorder (disability), NLD, NVLD)), a nie "etykietkę", co ma większą wymowę i według mnie lepiej opisuje ich problem niż to "durne" "NLD" (jak zespół Aspergera, całościowe zaburzenie rozwoju, autyzm). Chcę skończyć z tą "durną" terminologią! Na szczęście w Polsce nazwali moje zaburzenia poprawnie(j).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że przez całe życie czułam się samotna i nieszczęśliwa, a te bardzo nieliczne chwile, kiedy było w miarę normalnie, wyparowały i już nie wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×