Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa:

ja niedawno wróciłam z uczelni, teraz kawka jakieś jedzonko i do nauki bo jutro zaliczenie a w niedzielę egzamin mnie czeka :time:

dzisiaj ze znajomymi poczuliśmy się jak gimnazjaliści :mrgreen:

wyszliśmy na przerwie na papierosa i w pewnym momencie kobieta, z którą mamy zajęcia z psychoterapii cicho do nas podeszła i w pewnym momencie tylko słyszymy 'haaa, złapałam palaczy. kara będzie długa i bolesna' :lol:

tak nas zaskoczyła, że wszyscy jak staliśmy mówimy jej, że poczuliśmy się jakby nas przyłapano na czymś zabronionym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wschodzie Polski najniższa krajowa i renty/emerytury są jeszcze niższe? :lol:
Największa bida tam jest niuniu. Ciotka z braćmi i siostrą, to chleb posypany wegetą jedli :roll:

 

Słyszałeś o tzw zupie wodzionce na śląsku? Jak dla mnie jest to jeszcze większy hardkor ;)

 

Może faktycznie statystycznie jest tam największa bieda (nie wiem jak wyglądają statystyki na ten temat) jednak pisałam o najniższej krajowej, która jest w całej Polsce taka sama, więc wychodzi na to, że najbiedniejsi w różnych regionach Polski powinni mieć tyle samo pieniędzy.

 

Oczywiście nie mówię tu o jakichś patologiach typu alkoholizm czy skrajne nieudacznictwo, bo jak sama nazwa wskazuje, jest to patologia odbiegająca od normy.

Widzicie co piszą gorole jedne :twisted:

my to 10 karminadli wanna klusek i kibel modrej kapusty na raz jemy :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×