Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Kochana jesteś dowodem na to, że jak człowiek dupy nie ruszy to mu samo z nieba nie spadnie, ale jak wreszcie działanie się rozpocznie, to nawet sny mu dają odpowiedzi... :D Life begins at the end of your comfort zone -samiuśka prawda.

Trzymam kciuki za pracę!

W ogóle to bardzo się cieszę, że tak to się wszystko u Ciebie układa.

 

 

Dobranoc ludkowie, idę ciałko obmyc i popróbowac trochę pospac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Arki Noego nie mam,ale do Krakowa jakoś dojadę ;) a potem lecim na Szczecin ;)

 

jeszcze :P

z Płatusiem :mrgreen:

która nam uciekneła była ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim ! :********

Ja zajadam sniadanie --- dzis ciemny chlebek z pasta z avocado plus pomidorek i jajko :smile: i szykuje sie do dentystki i do MOps i UM .Na szczescie denstystke mam kolo UM.

Jakas wstalam nijaka bardzo :bezradny: nerwowa., smutasna.

Slonce za oknem wiec moze dzis bedzie lepsza pogoda niz wczoraj.

Buziaki i milego dzionka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Pięknie było z rana, cudowna pogoda, a popołudniu chłodziszcze i chmury...Zimno mi było, jak z pracy wracałam. Ustabilizuje się ta pogoda wreszcie? :bezradny:

Dziś ewidentnie lepszy dzień, chyba lek zaczyna działac. Do ideału daleko, ale postęp jest, może uda mi się z weekendu skorzystac.

Idę robic obiadek, dziś jak zwykle późno. Chińszczyznę pichcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem wczesnym...

 

Nareszcie odpoczynek...

Teraz herbata ziołowa Verdin, później kubek jakiejś czarnej-mam rożne, bo jestem herbatolubna :D

 

platek rozy, Kamilko, fajnie to wygląda, a poza tym porządki generalne zaliczone- znowu mnóstwo rzeczy, zwłaszcza ubrań, wyrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam o zachodzie słońca :papa::papa:

 

Dzisiaj była piękna pogoda cały dzień, słonecznie z małym wiaterkiem. Padało wczoraj i w nocy, ale już od rana słonecznie.

Wstałam za to z bólem głowy, wzięłam już dzisiaj i pyralgin i apap max. Mam teraz ciężką głowę.

Po południu przytachałam dwie siaty zakupów z kauflandu. Wsadziłam tam nos do kosza z książkami i kupiłam po taniości (9.99!) chyba fajną książkę Iwony Grodzkiej - Górnik "W niebie na agrafce". http://www.matras.pl/w-niebie-na-agrafce,p,167792 zapowiada się fajne czytadło, to debiut tej autorki.

Skusił mnie tytuł i romantyczna okładka :D Fajna lektura na niepogodę. ;)

 

kosmostrada, hej, Kochana dobre wieści niesiesz, że czujesz się całkiem, całkiem po nowym leku, oby zadziałał pozytywnie :great: i dał to, czego oczekujesz od niego!

 

jasaw, odpoczywaj Kochana teraz po trudach porządkowych... napracowałaś się nieźle, ale widzisz chociaż efekty tej pracy!

Dobrze jest, tak raz na jakiś czas powyrzucać niepotrzebne rzeczy i zrobić luz i miejsce w szafach.

Zrobiło się zapewne świeżo i czysto w pokoiku i jest nowe spojrzenie na nowy mebel :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×