Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, zdecydowanie za brak umiejętności ściągania dostałam.

 

Jutro będę szczelać, bo dużo materiału, ale test.

 

Za koniakiem nie przepadam, ale dobry przynieśli. To na wzmocnienie będę mieć.

 

platek rozy, na Smokonie na pewno widziałaś moich kolegów, tylko nie wiedziałaś, którzy to ;)

 

Ahma, trzymaj się! :*

 

kosmostrada, ludzie-jaszczury czczący złoty dąb, nie mów, że o nich nie słyszałaś.

 

Pozostałych też tulam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, raczej podejrzewam jakieś tajemnicze wiry powietrzne. 8) Jutro rano, jak wyjdę na spacer z psiurem, mam zamiar obejśc okolice w poszukiwaniu sprawcy, czyli drzewa i się zastanowię, jak może do tego dochodzic. Fajnie, bo będę miała co rozkminiac. ;)

Ja dziś więcej bym poogródkowała, ale kręgosłup mi powiedział - hola hola, dosyc tego! :? Więc dziś czekają mnie cwiczenia wieczorkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Davin.

Ja dzisiaj z tatą tworzyłem teorię dlaczego internet powoduje u mnie, że czuję się głupi.

Spotkałem się z wujem oraz wziąłem od babci rosół na jutro.

 

Nie wiem jak wy, ale uwielbiam fotoblogi z dobrymi zdjęciami jedzenia, aż apetyt rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżem dobry ;) Jestem dzisiaj pierwszy :mrgreen:

Widzę u wszystkich w miarę pozytywnie,no i fajnie będzie jeszcze lepiej ;)

A ja się wczoraj upiłem,ale tak kulturalnie ;)

Miłego i owocnego dnia ;)

[videoyoutube=eCB_INs2E24&spfreload=10][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani! :papa:

 

Ech co tu planowac, jak leje... Udało mi się wyskoczyc z psem suchą stopą, ale czarno, wilgotno, ponuro... Pomyślałam o pójściu na wystawę, ale przypomniałam sobie, że przecież za tydzień noc muzeów i wystawę zaliczę.

Jak młody wróci z treningu pójdziemy rodzinnie na wybory (trzeba kształtowac postawy obywatelskie u młodzieży ;) ). Zobaczymy jak się jeszcze dzionek rozwinie.

 

acherontia-styx, Kciukasy trzymam za egzamin!

 

platek rozy, Ale fajny dzionek miałaś wczoraj! Ja na Twoim miejscu dałabym sobie chwilowo spokój z myśłeniem o lekach , bo w formę wskakujesz i szkoda chemią się faszerowac. A pamiętam , jak na forum przyszłam, w jakiej fajnej energii byłaś... O lekarzach, lekach to najwyżej na zimę, bo teraz będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie add blocka załączyc, bo zaczynają mnie wkurzac te reklamy. Chociaż śmiech jest , bo przed chwilą reklama ( nie wiadomo czego) -"Kup bilet już dziś", a pod spodem "Prywatna klinika psychiatryczna" :lol:

Namiętnie też wyświetlają mi się reklamy środków chemicznych rolniczych... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry niedzielnym Spamowiczom! :papa:

 

Pochmurno od rana, teraz zaczęło lać i do lamusa poszły zamiary spaceru i łazikowania :bezradny:

Wstałam wyspana na miękko o 8.30.

Jak złapię chęci i przestanie padać, to na wybory pójdę dopiero po południu... teraz delektuję się fajnym, niedzielnym lenistwem. ;)

 

kosmostrada, to mamy barową pogodę i trzeba uczcić ją dobrą herbatką na rozgrzewkę ;)

 

acherontia-styx, też trzymam kciuki! uda się!

 

platek rozy, Twoja forma leci w górę i tak utrzymaj się jak najdłużej... widać, że towarzystwo i aktywność Ci służy! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Dziewczynki :*********** buziakuje Was dzis wszytskie naraz:)

Wrocilam z wyborow , przy okazji deszcz zaczal padac i mnie zmoczylo bo zapomnialam parasola , weszlam jeszcze do Biedry po wode i kupilam sobie odzywke do wloskow bo moja codzienna sie konczy a teraz sa minus 20 % odzywki i szampony wiec za 6,70 nabylam Garniera z trzema olejkami.

kosmostrada, Myslisz zeby nie nastawiac sie na te leki?

sama juz nie wiem , chcialabym zeby moj stan sie ustabilizowal a teraz jest fajnie a za chwile zas moge byc w czarnej dupie za przeproszeniem :zonk::zonk: i tego sie bojam.

 

mirunia, Slonce ja tak , wsrod znajomych i jak jestem zajeta roznymi zajeciami ktore lubie to zapominam ze jestem chora. Zeby tylko tak byloz awsze ...

 

Co dzis Kochane pichcicie?????

acherontia-styx Trzymam kciukasy za powodzenie na egzaminie!!!!!!! :great::great:

 

 

Wolfx, czyli ko niec laby?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×