Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialam dzis z kobieta ktora szuka opiekunki do dziecka na po poludnia , tez mieszka kolo mnie na osiedlu , chcialaby co drugi tydzien do 23 , platne 10 zl na reke na godzine wiec mnie by to urzadzalo ale nie wiem co z tego wyjdzie.

I powiedzialam jednemu panu ktory zadzwonil do mnie z oferta 6 zl na reke i umowa o dzielo :?:?:? zeby sam za taka pensje pracowal bo skoro umowe daje ciulasta to niech chociaz zplaci z tak zwanej "kapoty" .jako opiekunka mam wieksza stawke :?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Słońce!!! Nosiło mnie z telepawy niestety, stwierdziłam, że w domu nie wyrobię, a w pracy się czymś zajmę i jakoś wytrzymam. I miałam rację. No ale początki są trudne, liczę że każdy kolejny dzień przybliża mnie do faktu ogłoszenia Wam - dzisiaj się dobrze czułam! Btw bardzo lubię jak mnie nosi z energii, wyczekuję tego z utęsknieniem.

Ciekawe z tym porankiem - a ty nie bierzesz teraz już mniej procha na noc? Chyba w sumie lepiej w tą stronę, niż pobudka z lękiem i niemożnośc spania... :? Kawka Cię nie stawia na nogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja, wracając pamięcią do lat, gdy jeszcze pracowałam, też zastanawiam się, jak ja podołałam wszystkiemu...

Wyciągnełam z tego wniosek - zbyt wnikliwie analizowanie swoich słabości, tak jakby oczekiwanie na moment złego samopoczucia, osłabia bardzo, blokuje i nasila odczucia. Nie można straszyć siebie, a z ufnością iść do przodu, wbrew wszystkiemu, z przekonaniem, że to przejściowy stan. On minie.

Masz rację, pracuję nad tym, na razie jeszcze staram się zajmowac głowę czymś innym, a z czasem wierzę, że będzie to bardziej niewymuszone i naturalne.

 

platek rozy, Plateczkowa!!!***** O, gdyby Ci wyszła ta dodatkowa opieka, to byłoby super. Trzymam kciuki, bo to fajna praca, a 10 zeta za godzinę nie chodzi piechotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, 5 latek :)Aniu dacie rade , pomalutku ! .

 

Ahma, Hey:********* ja juz skladalam bardzo dawno temu bo w e wrzesniu ale ze mialam dorobic testy czy faktycznie jestem chora umyslowo ;) to niestety sie przeciagnelo do teraz a jutro dopiero komplet testow odbieram , mam je dokladniejsze jak wszpitalu a i jeszcze ostatnio zaginely wiec jak mialam je dostac 13 kwietnia to dostane dopiero jutro . Mam je odebrac u mojej T bo juz nie mam sil, czasu i kasy jezdzic specjalnie do tej od testow.

 

kosmostrada, tak chcialabym wlasnie zeby to wypalilo , wole to niz zaiwaniac w sklepie za 6 zl bez przerwy na siku ;)

Jak sie czujesz Slonce?:**********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, biorę teraz 15 mirty na noc... budzik 3 razy wyciszam i dalej śpię :D Lubię jak się sama obudzę ok. 8 w wolne dni :mrgreen: a do pracy niekoniecznie ;)

Kawka rano obowiązkowa, w pracy następna, ale już fusiasta. Pomaga, bez niej byłabym :bezradny:

 

jasaw, święte słowa z tą obserwacją siebie... nie wywoływać wilka z lasu. Też nad tym pracuję, ale jak mnie dopadają większe zawroty, to nie daje rady wtedy racjonalnie myśleć i oddalić lęk. Czasami się uda, sposobami ;)

 

platek rozy, hej Kochana:*** trzymam kciukasy, żeby udało Ci się z tą popołudniówką. A znajdziesz wtedy czas dla siebie i na odpoczynek?

Bo do późna byłabyś poza domem... chociaż Ty późno chodzisz spać. ;)

 

Ahma, witaj :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Czuję się bez zmian, ale nie gorzej. Staram się przetrwac każdy dzień z godnością.

Codziennie wieczorem powtarzam sobie, jutro będzie lepiej i mam nadzieję to wreszcie wykrakac... :D

Jak mnie obudzi budzik, a nie lękawka o świcie to już będzie wielki krok do przodu.

Jutro terapia, mam nadzieję, że doda mi porcję nadziei.

Trzymam się tak naprawdę dzięki Wam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konwali@, ano innej pracy poki co nie mam a kase z czegos miec musze .... poza tym jak mamz arobic u byle pajaca bez umowy mniejsza kase jak na pilnowaniu dziecka to wole pilnowac dzieci.

I mniej mnie to stresuje. Moge zjesc kiedy chce i napic sie herbaty...

 

kosmostrada, Kochana moze lek zacznie dzialac i bedzie juz tylko lepiej! Tego sie trzymamy ! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, zwyczajnie z tego wzgledu, że finansowo bardziej opłaca mi się wynając kogoś do remontu niż robić to samej. Więcej zyskam płacąc fachowcom a swój czas poświęcić na pracę niż zaoszczędzić na fachowcach i poświęcić swój czas ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, zwyczajnie z tego wzgledu, że finansowo bardziej opłaca mi się wynając kogoś do remontu niż robić to samej. Więcej zyskam płacąc fachowcom a swój czas poświęcić na pracę niż zaoszczędzić na fachowcach i poświęcić swój czas ;).

 

To musisz być kasiasta. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, eh myślę, że to ubok leku, bo mam to na wieczór od wczoraj. Zawroty, mdłości, nieostre widzenie, ból serca - no to staram się to rozchodzic i przewietrzyc, coby się nie nakręcac. Poszłam z asystą, żeby miał mnie kto podnieśc, jak się wygracę... ;)

Może boli Cię głowa od pogody, bo u mnie zmienia się kilka razy na dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×