Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Z butami jest problem, bo ładne są drogie, a te tańsze niewygodne. Ja kupiłam już wcześniej niedrogie, skórzane /145 zł-znana polska marka, ale buty płaskie, do spodni. Zresztą podobne już miałam. Buty na obcasie rzadko teraz noszę, więc mam z ubiegłych lat, niezniszczone. Na pogrzebie w nich byłam, ale kręgosłup bardzo cierpiał...

Na spacery z pieskiem mam tenisówki, nawet do letnich ubrań /ja noszę tylko długie spódnice/ mam śliczne, w kwiatuszki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słuchajcie, pytałam się na forum, pytałam się terapeutki i pytałam się na grze, i wszyscy mi mówili to samo: jak chcesz iść do tego kina, to powiedz (napisz), że chcesz iść do tego kina :shock:

 

:bezradny:

 

No to wróciłam z pracy i piszę "No to czo to kino?" (no nie tymi słowami, ale rozumiecie :P ).

 

W odpowiedzi otrzymałam... dzień, godzina, nazwa kina, zarezerwować Ci miejsce? przez duże "C", uśmiechnięta buzia.

 

Teraz tylko odpisać, nie no, maleńki, będę się wtedy uczyć chemii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słuchajcie, pytałam się na forum, pytałam się terapeutki i pytałam się na grze, i wszyscy mi mówili to samo: jak chcesz iść do tego kina, to powiedz (napisz), że chcesz iść do tego kina :shock:

 

:bezradny:

 

To Ty w grze pytasz o to co masz zrobić? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Boszsz a chodziłaś wokół tematu kina, jakby parzył... A tu prosżę bardzo, jaki odzew. :great:

Bo ja od zawsze lęki, że może się narzucam, a ktoś mnie nie lubi itd. :hide:

A terapeutka mi mówi, jak się zachowują normalni dorośli ludzie, a ja jej na to, że to dla mnie wszystko takie nowe :P

 

Wiecie czego nie robią normalni dorośli ludzie? Nie siedzą i nie rozkminiają sytuacji do ostatniej chwili. No tak mi powiedziała.

 

bonsai, no przecież idę. Już. Zaklepane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie idziesz do łóżka tylko do kina więc na luzie idź. ;)

Ależ ja się w ogóle nie przejmuję faktem wyjścia, tylko tym, że w pierwszym odruchu mało nie odmówiłam :P

 

A w łóżku to nie byłam nawet dłużej niż w kinie, to o czym my tu w ogóle rozmawiamy :P:papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×