Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, a nic przygotowuje sie do wizyty u (miejmy nadzieje) ostatniego specjalisty, ktory mnie zdiagnozuje, przepisze leki i wroce do normalnego zycia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no znalazlam, podobno calkiem dobry facet chociaz opinie bywaja podzielone ale pewnie jak w przypadku kazdego lekarza. Ja po prostu chce, zeby w koncu ktos mi jakies konkretne leki przepisal a nie zbywal mnie. A czy serio zna sie na swojej pracy, tego dzis sie dowiem. Jesli okaze sie niekompetentny, to po prostu zloze reklamacje i nie zaplace - tyle. Chociaz mam nadzieje, ze tak sie nie stanie bo zaczynam powoli tracic cierpliwosc w kwestii mojego zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********** :papa::papa:

Ja dzis odebralam testy psychologiczne i neuropsychologicnze potrzebne mi na grupe i coz , mam skierowanie do neurologa bo musze wykonac komplet badan w celu wykluczenia sm i tego typu chorob.W testach neuropsychologicznych wyszly mi nieprawidlowosci i trzeba sprawdzic czy one sa wynikiem tylko depresji czy raczej maja podloze glebiej. Zmartwilam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj kochana, nie zamartwiaj się na zapas...udaj się do neurologa /jakiegoś dobrego/, wykonasz badania i okaże się wówczas. Testy to nie diagnoza, niepotrzebnie nastraszyli Cię...będzie dobrze, ja wierzę, że to efekty depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace przygotowawcze przebiegaja bez zarzutu, właściwie to Mąż ma więcej do zrobienia, bo musi przenieść gdzieś swoje narzędzia /a ma ich mnóstwo, a piwnicy nie mamy, jedynie pomieszczenie po zsypie można trochę zagosdpodarować, choć sąsiedzi zrobili sobie tam "śmietnik"/. Upiekłam na jutro muffinki miodowe /miałam je zrobić w sobotę/, przygotuję też na jutro obiad. Musimy jakoś ugościć Znajomych, przyjadą nam pomóc i zabiorą sobie moje mebelki :cry:

 

Mam problem, bo od wczoraj boli mnie ucho i chyba ząb mądrości. Nie wiem co z tym będzie, mam nadzieję, że przejdzie. Jeśli nie, wiadomo-resekcja niunikniona będzie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Ale dziś dziwna pogoda u nas, rano słońce, w pewnym momencie duchota, teraz pada, ogólnie ciężka atmosfera ciśnieniowa.

Byłam na terapii ( moja T. twierdzi , że ciężka sesja i może mnie bardziej telepac :why:), potem zakupy, praca i powrót do domu na drzemkę, bo obudziłam się o 4tej :shock: . Na obiad pierwsze szparagi, z psem do weta na szczepienie i oto jestem z herbatką w ręku.

Jak ja to wszystko robię w moim stanie to sama się dziwię. Ale kolejny dzień minął i bliżej do magicznych dwóch tygodni, kiedy powinno byc lepiej.

 

platek rozy, Hej Słonko! Nie zamartwiaj się, tak jak mówi jasaw to nie diagnoza, a w takich testach to różne głupoty wychodzą. Mojej mamie wyszło w jakiś testach sm, lekarz nawet się przychylał, a po dokładnych badaniach okazało się to kompletną bzdurą. Ważne , że już częśc papierów na grupę masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Oj my tu mamy ciągle temat stomatologiczny ;) , przechodzi u jednej osoby, zaczyna się u drugiej... Zobaczysz Kochana jutro, czy to ucho, czy ząbek. Ja mam już tylko jedną ósemkę, pozostałe musiały opuścic moją jamę ustną. ;)

A jutro widzę fajny dzień - nowa szafa, znajomi, będzie się działo. :great: Trzymam kciuki, żeby Cię przestało bolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziwnie bo obiad jeszcze nie gotowy. :mrgreen: Najpierw brak prądu a później cholera wie co. Może to i lepiej bo nie wiem co z tego wyszło bo pierwszy raz robiłem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kosmostrada, :**********Hey Kobietki :) ale powoedziala mi psycholozka ze dlatego mi bedzie ciezej na terapii i ogolnie funkcjonowac bo mam to pozaburzenie:( sama nie wiem juz. Zmartwilam sie na maxa.

Bylam teraz w biedrze, ide zaraz plumkac sie i glowe umyc.

I do wyrka nagralam sobie wcozraj film "hanbe" wg ksiazki ktora kiedys czytalam i chce film obejrzec.

Czuje sie jak balon , mam klopoty z wlosami ic era po odstawieniu hormonkow.

 

 

 

jasaw, muffinki brzmia pysznie :105:

 

kosmostrada, Widzisz nie ejst najgorzej :) ciesze sie ze dajesz rade.

 

 

Davin, :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To że ciężej Kochana Ci będzie, nie znaczy, że nie dasz rady przebrnąc, po prostu może potrzebujesz więcej czasu. Nie martw się.

"Hańba" Coetzee? Czytałam, ale filmu też nie widziałam.

 

Zapomniałam , że byłam dziś jeszcze przecież w bibliotece i mam książkę "Gdy życie boli - dyrektywy w leczeniu depresji". Zobaczymy co tam ciekawego piszą, czy warto się wczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×