Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

joł ewrybady :mrgreen:

 

Właśnie se dogodziła kulinarnie ;) Zrobilam sobie tosta z wędzonym łososiem, jajkiem sadzonym, zieloną cebulką i grana padano :105:

 

Poza tym pogoda super i jakos dzisiaj jestem pełna pozytywnej energi :) Więc jesli ktos z Was ma jej za mało chetnie sie podzielę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Hej mordeczko ;)

kosmostrada też mam szeroki wachlarz,ale ogółem lubię dobre brzmienie rockowej gitarki ;)

Dobra nuta ,jak specjalnie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

INTEL 1

Zmiany na forum

Post wczoraj, 09:57

Offline

Avatar użytkownika

 

Od: 11 maja 2013, 18:07

Posty: 1142

Lokalizacja: Śląsk

Artemizja napisał(a):

Ponadto, przez wiele miesięcy Userzy prosili o innowacje, między innymi w sprawie oprawy graficznej, więc abcZdrowie tylko spełniło prośbę.

 

 

Hahahahaha

Powinnaś zostać rzeczniczką rządu.

Podniesienie wieku emerytalnego też zapewne wynikło z wielomiesięcznych próśb obywateli :D

 

Ogarnij się chłopie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to sie cieszę :)

Ja właśnie przetrzepałam swoją szafe... kurde... ile ja mam fajnych ciuchów o których zapomniałam :mrgreen:

 

Poprasowałam czesc rzeczy, powiesilam ładnie na wieszaczkach i nic teraz codziennie pokaz mody w miescie robic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nie mam w ogóle parcia na słodycze ( zapewne lek) :shock: , ale wyjścia zazdroszczę...

Mówisz wypiękniłaś się Słonko? :105: Ja posmarowałam samoopalaczem nogi, bo chodzę z gołą kostką, no i zupełnie ta pęcina inaczej wygląda.

U mnie jeszcze pogoda się trzyma, nie kcę żeby padało, bo mam wtedy kłopot ze spacerami z psiurem. Weź tu sprzątnij kupę trzymając smycz, parasol i jeszcze z reguły siatę z zakupami... :?

Co będziesz robic Kochana? Ja poczytuję mądrą książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana a zrobilam sobie cieniowanie oczu od jasnego do ciemnego na zewnatrz a do tego jeszcze linerem kocie oko :105: i umazialam sie nowa szminka :D a Twoj kolorek Loreala widzialam , boska!Lubie takie kolorki.

Kochana a umyje sie , zjem kolacje i tez bede czytala. Zaczelam wczoraj dosc dobrze zapowiadajaca sie ksiazke i o trudnym problemie mowiaca(kazirodztwo)w dodatku naszej rodzimej autorki ----Malgorzata Warda "srodek lata"

 

JERZY1962, Jerzyku jak sie masz ?:********* cos malusko jestes :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×