Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

aga85, to bym musiała ze trzy razy dziennie, a nie raz na trzy dni :D Zobaczę co mi powie przy kolejnej wizycie, bo wspominał coś o jakichś stabilizatorach nastroju, co w sumie nie wiem co to.

 

Signopam? A to na ataki jest? Myślałam, że na problemy ze snem tylko.

 

Btw. miewałaś może drżenie mięśni po Seronilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za bzdury gadacie. Fluoksetyna nie powoduje zwiekszenia wagi, powoduje zmniejszenie apetytu oraz zmniejszenie wagi . Stosowana jeast w bulimiach w celu zlagodzenia wilczego glodu. Rozmawialem z psychiatra i powiedziala ze jesli ktos mowi ze przytyl po fluo to juz sa jakies anomalia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za bzdury gadacie. Fluoksetyna nie powoduje zwiekszenia wagi, powoduje zmniejszenie apetytu oraz zmniejszenie wagi . Stosowana jeast w bulimiach w celu zlagodzenia wilczego glodu. Rozmawialem z psychiatra i powiedziala ze jesli ktos mowi ze przytyl po fluo to juz sa jakies anomalia.....

Tak i to na pewno jest zbieg okoliczności,że wszyscy tutaj tyjemy,prawda? A czy Twoja psychiatra też brała fluo i dlatego twierdzi,że się na nim nie tyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, No psiocze, ale fluoksetyna to ostatni ssri, wole sprawdzic kazdy ten lek i chociaz wiedziec, ze nie dzialaja na 100%, jedynie paroksetyna troche mi pomogla ala badziej na zaburzenia lekowe i natrectwa te 2 rzeczy paro mi wyleczyla i nic nie wraca, ale na depresje kiepsko dzialala, jesli znalazlbym lek który dobrze dziala na depreche to sadze ze bym wyleczyl depresje.

Dlatego próbuje fluo, ale nie zmienia to faktu, ze ssri sa kiepskie na depresje przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli znalazlbym lek który dobrze dziala na depreche to sadze ze bym wyleczyl depresje.

-Patryk na Twoim miejscu wszedłbym w Cymbaltę . Ma ona niewiele wspólnego z Wenla( jak sądzą niektórzy niedouczeni teoretycy ) , a w skuteczności jest nieporównywalnie lepsza . Koszta to około 170 zł miesięcznie . Ja akurat trafiłem w Brintellix i też bólę niemało ,,, ale ów lek pomaga i to bardzo POMAGA.

Wspomonałeś cos o Ketaminie . Nawet bym sie nie zastanawiał , gdybym miał możliwość jej zakosztowania . Dobrze pamiętam jak zadziałało na mnie czyste MXE z RC ( wyjątkowo dobry sort sie wtedy { raz w życiu } trafił ) . Siła antydepresyjna MXE i niesamowita szybkość działania tej substancji wyciągnęła by z grobu niejednego umrzyka z depresyjnego grobu .

ZAZNACZAM ,ŻEBY NIE KUPOWAĆ ŻADNYCH GÓWIEN Z RC . OBECNY TOWAR TO SYF ( puszczaja co się tylko da w najgorszym wydaniu , bo juz niedługo większośc substancji - dzięki Bogu- zostanie zdelegalizowana) , SYF , PO KTÓRYM ,,, MOZNA ODWIEDZIĆ DNO PIEKIEŁ !!!

--- Tylko apteka i apteczna czystośc . Zadnych prochów z chińskiej dupy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laden kusząca propozycja :twisted: Sama teraz nie wiem co zrobić :?: A jak nowa pani doktor będzie mi chciała zmienić lek? No nie wiem,mam mieszane uczucia.Niby chcę,ale się trochę boję tak bez polecenia lekarza. Muszę się z tym przespać.

Przed ostatnią wizytą też myślałam,czy sobie nie zwiększyć,ale moja internistka powiedziała,że pewnie o 10 mg by trzeba było i kazała mi nie kombinować. Psychiatra natomiast kazała mi dalej brać 20 mg i przyjść dopiero w lipcu :?:

Może jednak poczekam te dwa tygodnie do wizyty u nowej pani doktor i zobaczę co ona mi powie?

Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, wytrzymaj jeszcze te dwa tygodnie. Nie ma co zwiększać na własną rękę, zwłaszcza od razu o 20 mg. Ja doszłam do 40 mg, ale pod kontrolą lekarza, który co kilka dni kazał mi o 5 mg więcej brać. Moim zdaniem z lekami lepiej nie kombinować samemu, bo można sobie szkód narobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n..... nie wiem co Ci poradzić,bo ja biorę Seronil krócej od Ciebie. Zostały Ci dwa tygodnie do trzech miesięcy,może coś się u Ciebie ruszy. Ja czekam dwa tygodnie do wizyty u nowej pani doktor,jestem ciekawa co mi powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poczekam te dwa tygodnie raz lepiej raz gorzej. Ale probowalam juz chyba wszystkich lekow. Zostala mi nadzieja we fluoksetynie . Ona dziwnie dziala jak zauwazylam przez ten czas to dwa dni jest ok później lęki i gorsze samopoczucie. Czy na was tak samo? Są jakieś przebłyski poprawy czy caly czas lipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×