Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja To Ja, kuuuurna nie znoszę, jestem niesamowicie negatywnie nastawiona. W Maroko byłam w październiku, wróciłam tak zmęczona i wkur..na,że głowa mała. Okropni, brudni, napastliwi, namolni, mający za cel oje*ać Cię na kasę albo wyru*ać, najlepiej naraz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!blah!, chciałabyś być żoną araba?

Powiem tak - nie wiem.

Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Znam Muzułmanów, którzy studiują, mają dobrą prace, prowadzą swoje bussiness-y i to całkiem normalni ludzie, których zupełnie można identyfikować ze złem. Przez jakiś czas wynajmowałam pokój w domu na przeciw, którego mieszkała muzułmańska rodzina - w Kanadzie są takie przepisy, że jesli w aucie znajduje się dziecko to dorosły nie ma prawa wejśc do auta z zapalonym papierosem - koleś zawsze przed odwozem swojej córki do szkoły palił fajkę i raz żona zobaczyła, że stał obok auta ale szyba była w drzwiach otwarta - taką mu jazdę za to zrobiła, że koleś już w ogóle bał się chyba potem palić. Wydawało by się, że facet ("normalny" Muzułmanin dał by swojej żonie w ryj) a jednak nie wszyscy są źli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!blah!, rozumiem ;)

nie... dzisiaj sie obijalam, zaliczylismy wycieczke do pobliskiego miasta, karmiłam łabedzie i kaczuchy nad jeziorem... a teraz sie lenie dalej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×