Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Im chodziło o to, że haloperidolem się już bardzo rzadko leczy, to jeden z najsilniejszych typowych neuroleptyków ale może nieść ze sobą masę przykrych działań ubocznych (późne dyskinezy, akatyzja, złośliwy zespół neuroleptyczny itd.). Pytanie podstawowe to czy lekarz próbował innych leków zanim zdecydował się na tak mocny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

-- 13 mar 2015, o 09:19 --

 

Macie dobre intencje, ale przy niektórych chorobach podburzanie przeciwko lekarzom i ich metodom działania ma fatalne skutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by miał nie wiem jakie urojenia albo omamy, to wystarczy, jeden lek przeciwdepresyjny+jakiś neuroleptyk, lżejszy typu perazyna, kwetiapina, solian, sulpiryd, na początek jakieś benzo na uspokojenie i na wdrożenie się leków, poza tym buszujący sam pisze że nie widzi mu się to leczenie i że jego rodzice słuchają jakiejś starej baby, wiadomo nie ma co się bawić w lekarzy, bo nie od tego jesteśmy, ale jak czytam nieraz co lekarze pacjentom podają albo co starają się wkręcić to normalnie człowiek nie wie czy ma się śmiać z tego czy płakać?? :time:

A jak się postawisz lekarzowi to jeszcze ci powie, że albo się nie znasz, albo to wynika z twojej choroby i dorzuci ci jakiś neuroleptyk dodatkowo, żeby spacyfikować pacjenta.

Polska to dziki kraj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ja się zgadzam, że fachowość lekarzy pozostawia wiele do życzenia. Ale pomyśl. A jakim stanie musi być koś, kto ma rentę (przecież nawet na CHAD ciężko wyrwać), rodzice muszą prowadzać go po lekarzach i pilnować, żeby brał leki. Więc żeby się te złote rady nie skończyły jak u Ahmy czy u tego innego chłopaczka, Aumana czy jakoś tak. Też ich wszyscy tu buntowali i kazali odstawiać i zmieniać leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ja się zgadzam, że fachowość lekarzy pozostawia wiele do życzenia. Ale pomyśl. A jakim stanie musi być koś, kto ma rentę (przecież nawet na CHAD ciężko wyrwać), rodzice muszą prowadzać go po lekarzach i pilnować, żeby brał leki. Więc żeby się te złote rady nie skończyły jak u Ahmy czy u tego innego chłopaczka, Aumana czy jakoś tak. Też ich wszyscy tu buntowali i kazali odstawiać i zmieniać leki.

 

co się stało tej ahmy czy temu chłopakowi ?

 

to fakt jak rodzice go muszą prowadzić to musi być w bardzo ciężkim stanie. ale i tak ma przesadzone leczenie. ja już nie wypowiadam się w jego temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma notorycznie odstawia sobie sama leki i dostaje nawrót psychozy(o wszelakiej treści- czerwoni, "oni", spiski, szatan, windy, opuszczone szkoły, bycie pomazańcem bożym), a Auman to o ile dobrze pamietam chciał porąbać kolege siekierą w lesie i pocial babke w mcdonaldzie za to, ze mu nie dała podwójnych frytek czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach? zaszkodził 18% 8 osób <--- co to za ludzie ?:)

 

Podejrzewam, że to gównie hipochondrycy i lękowcy poziom: HARD- przed zazyciem jakiegokolwiek nowego leku wertują milion pinscet sto dziwinscet razy część "skutki uboczne" na ulotce(zapamietujac wszystko), wertują cały internet w poszukiwaniu tragicznych nastepstw, niewyjasnionych znikniec i zgonów po zażyciu tego leku- potem czekają, czekają, czekają... łykają pierwszą tabletkę<--- i w tym momencie(poprzez zbieg okolicznosci-o ktorym oni nie wiedza) następuje obstrukcja albo wrecz przeciwnie-rzadka zielona, wodnista sraka, albo wypada im pryszcz na nosie, albo zapadaja na przeziębienie(a tak naprawde to ta sraka była ze strachu, a przeziebienie to efekt lizania sie z zakatarzoną koleżanką z pracy)->>> lecą na nerwica.com i zaznaczają w ankiecie o danym leku= ZASZKODZIŁ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z osobą w ciężkiej psychozie ze straszliwym lękiem, wiozłem do szpitala delikwenta, chciał klucze połykać, wyskakiwać przez okno w trakcie jazdy, później całą procedurę przyjęcia widziałem w szpitalu, zapinanie na siłę w kaftan itd. Strasznie przykre doświadczenie, zwłaszcza że znałem tego człowieka. To straszna choroba i współczuję z całego serca takim osobą, jeszcze trafiają za mury szpitala, gdzie są traktowani przez personel lekko mówiąc - przedmiotowo. No bo przecież to "świr".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot , uważam ,że PSYCHOZA nie pojawia się ot tak sobie .

To zbyt poważna rzecz ,żeby tak sobie sama z siebie .

Albo trzeba mieć mocno schrzanione w głowie , albo jest to ( jak u mnie było ) spowodowane zatruciem się pewnymi toksycznymi środkami . Może są inne przyczyny .Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, Ja mu nie mówię, żeby odstawiał leki na własną rękę, ale warto chociaż u innego lekarza zasięgnąć opinii, po co brać tyle leków, przecież te leki strasznie zamulają i robią budyń z mózgu. :pirate:

 

ja się dziwie że mu serce biję :D chociaż już jeden neuroleptyk odstawił widzę , ale dołozyli mu chyba haloperydolu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zolafren 10 mg 1 - 0 - 2

Haloperidol 5 mg 1 - 1 - 1

Akineton 2mg 1 - 2 - 1

Propranolol 10mg 1 - 0 - 1

Clonazepam 2mg 0 - 0 - 1

Decaldol

Plus vitb6 complex

 

Budyń ,że ja pierdziu !

Tyle leków o tak silnym działaniu !

A ta witamina B6 to chyba wisieńka na tym torciku , co by to ładnie wyglądało .

Po samym haloperidolu można zapomnieć o życiu , a co dopiero cała reszta na deser .

SZOK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zolafren 10 mg 1 - 0 - 2

Haloperidol 5 mg 1 - 1 - 1

Akineton 2mg 1 - 2 - 1

Propranolol 10mg 1 - 0 - 1

Clonazepam 2mg 0 - 0 - 1

Decaldol

Plus vitb6 complex

 

Budyń ,że ja pierdziu !

Tyle leków o tak silnym działaniu !

A ta witamina B6 to chyba wisieńka na tym torciku , co by to ładnie wyglądało .

Po samym haloperidolu można zapomnieć o życiu , a co dopiero cała reszta na deser .

SZOK !

 

Miał jeszcze Zolafren ale mu odstawiła i dodała haloperidolu :D

Wit b6 to hard drug , lepiej niech odstawia stopniowo redukując dawki

 

-- 13 mar 2015, 13:12 --

 

a nie , ma zolafren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×