Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, Lecz jezeli sie uzaleznie itp? o tym myslec pozniej?

tak ,

dopóki Ci pomaga ten lek ( a perspektywa uzależnienia daleko w mglistej mgle ) bierz go ( z głową , w najniższej dawce ,acz jeszcze skutecznej , staraj się ( na ile to możliwe ) nie podnosić dawek , robić nawet jedno-dwudniowe wakacje od leku ,,, a pociągniesz na nim długo , długo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś clona łykam sporadycznie w dawce 0,5 mg na sen tylko , ale jak pociągne z takim zasypianiem kilka dni juz zaczyna mnie to niepokoić . Na czy jedziesz aktualnie Popiół?

Kalebx3 I mimo tylu zżartych w ciągu życia opakowań Clona, dawka 0,5 mg jest Cię w stanie uśpić :shock: ??? Bierzesz w ogóle jakieś leki ?

 

-- 03 lis 2014, 18:18 --

 

dopóki Ci pomaga ten lek ( a perspektywa uzależnienia daleko w mglistej mgle ) bierz go ( z głową , w najniższej dawce ,acz jeszcze skutecznej , staraj się ( na ile to możliwe ) nie podnosić dawek , robić nawet jedno-dwudniowe wakacje od leku ,,, a pociągniesz na nim długo , długo .

Kalebx3 Czy Ty na pewno piszesz o tym samym leku, co do Popioła ??? Bo trochę sam sobie przeczysz :bezradny:

 

Jerzy Od jak dawna bierzesz Tranxa ? Kurde, na mnie skubaniec, nie chciał działać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 I mimo tylu zżartych w ciągu życia opakowań Clona, dawka 0,5 mg jest Cię w stanie uśpić ??? Bierzesz w ogóle jakieś leki ?

Mówię tu o 26 latach swojego psychiatrycznego życiowego odmętu . Były w moim życiu okresy ,że i przez pól roku byłem w stanie wytrzymac bez żadnego benzo . A były i takie okresy ,że waliłem clony przez pół roku po dwie tabsy dziennie (4mg ).

Stare historie , dużo by gadać .

Tak , obecnie biorę jakieś leki , które bardzo mi pomagają i znacznie zredukowały moją matke nerwicę , ADHD i znałogowizowaną czuprynę.

Tranxene oceniam jako bardzo słaby lek , dla przedszkolaków . Nigdy nie czułem jego wyrażnego działania w dawkach około 10mg . Szkoda wątroby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupnij sobie Jerzy . Nasz kolega D----r niedawno dupnął sobie całe opakowanie Clona 2mg i zdziwiony obudził się ,że jeszcze żyje . Zaznaczam ,że długo relatywnie wcale nie spał .

Nie baw się Chłopie w benzo ,,, bo będziesz zimą w trampkach posuwał od apteki do apteki z lewym kitem i również lewą recką :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×