Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana ciakawam tych Twoich pazuraskow , zwlaszcza ze kolor taki ktory lubie na nich nosisz :105: , i na siebie tez trzeba wydac , przyjemnosci sa wazne . Zawsze mi pani terapeutka powtarza ze o siebie tez trzeba umiec dbac i byc dla siebie dobra, i nagradzac sie czasami przyjemnosciami dla ciala i ducha. :mrgreen:

 

-- 13 lut 2015, 20:49 --

 

Ferdynand k, o Ferdus nasz Kochany :******** oc poglaskam Cie kotem Most-Famous-Felines-034.jpg

 

 

mirunia, Chyba wszyscy z tego slonka sie cieszymy :********* mnie tez dodaje energii , dzis nawet z Madzia bylysmy na spacerku .

Co tam dzis pichcilas Kochana? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Ferdziulasty !!!

 

mirunia, Było tak cudowne ciepłe słońce, że umyłam też od zewnątrz ( po tych deszczach to okna u mnie wyglądają, jakby ktoś chlupnął wiadrem z błockiem), mam nadzieję że zdradzieckie to nie było i mnie nie przewiało.

Ty kochana się nasprzątałaś, ja od Świąt to tak naprawdę ogarniałam, a raz na jakiś czas trzeba się zmobilizowac na porządnie. A ja potrafię tak z powerem tylko w świetle.

 

platek rozy, postaram się zrobic zdjęcie pazurów, może młodego poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Dzisiaj na raz ogarniałam sprzątanie, umowę do pracy (nie mam w pon. terapii, to idę do TV), przepakowywałam się do szkoły, trollowałam w internecie przez telefon i ćwiczyłam taniec, tak naraz.

 

A w szkole też były śmieszki i chicholki, ploty z prowadzącą i w ogóle się wszyscy pytali, czemu ładnie wyglądam i czemu mi wesoło. Co im miałam rzec? Że się poznałyśmy kiedy miałam depresję i stąd kontrast?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja miałam flądrę :D

Flądra to moja ulubiona rybka :105:

 

jak sobie przypomnę jaka kilka lat temu tak ogólnie to tu to tam dawałam radę a teraz rozkminiam nad głupim wyjściem z domu do sklepu...

Skąd ja to znam ? Nawet mi nie mów :hide: ( musiałam tylko wykreślić środek cytatu, bo nie pasował do mnie :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cichoooo... ;) Nie mogę się tak publicznie przyznawać do swoich słabości! U mnie dobrze, jestem już zdrowy, chorowałem całe dwa dni. W ogóle to był dobry dzień, mam nadzieję, że Twój również należał do udanych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, Dobrze, że wykaraskałeś się z choróbska i to w dwa dni. Ja też dzisiaj nie mogę narzekac, łatwiej mi się cieszyc jak mam energię. Ale dziś w ogóle lepszy dzień dla wielu, zapewne to magia słońca, pozostawiającego dziś lekki posmak wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, już napisałem w wątku "co mi dziś sprawiło radość" czy jakoś tak. ;) Poza tym, jak człowiek dobrze się czuje fizycznie, to i głowa jakaś taka lekka jest. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×