Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, rozumiem. Ja mam trochę inaczej, nie znam osobnika Nihil/Relatywista, ale nie napisałbym do obcej kobiety, że przydałby się jej ostry facefucking. Co innego, gdy miałbym do czynienia z osobą mi znaną i dość bliską. Wtedy bym po prostu to zrobił, mimo delikatnego zniechęcenia kastrującą siłą SSRI-ów, a nie tylko o tym gadał. Wszędzie tylko gadanie, gadanie, zero działania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, Nihil to specyficzny człowiek i część użytkowników nie ma mu za złego jego niewyszukanych, aczkolwiek nieraz prawdziwych metafor :smile:

Odnosząc się jeszcze do tych moich niby ciętych ripost, to po powrocie na forum straciłam już ten impet, jaki miałam do maja. W ogóle czuję się wyprana z mózgu po wieloletniej farmakoterapii. To też mnie niesamowicie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowicie mnie wkurza ze cudna magnolia84, czuje sie wyprana z mózgu po wieloletniej farmakoterapii. :twisted::roll:

 

-- 04 lut 2015, 13:42 --

 

Argish, ale ja bede malował 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki hobbyturysta łazi za mną i mnie umyślnie prowokuje, żeby potem żalić się, że jestem dla niego niemiła :mrgreen: I weź tu człowieku zachowaj spokój :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to szkoda. Powinien oglądać programy przyrodnicze. Widziałem ostatnio, jak walenie uganiały się za ławicami małych ryb. Prawie nic nie zjadły, bo ławice uciekały. Pewnie łatwiej by im było, gdyby spróbowały zapolować na jakąś większą, ale jedną, sztukę!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie kamienie w nerkach. To, że ciągnie się to już niemal 4 lata, to że rozbijanie prawie nic nie dało, to że byłem 2 razy w szpitalu niby na operacji i za każdym razem rezygnowano, to że na kolejne wizyty u specjalisty czekam po 4 -5 miesięcy i nic z tego nie wynika, a najgorszy jest sam lekarz, jego podejście do pacjentów, teksty typu "niech się nie odzywa". Jak któregoś razu usłyszałem "Niech się nie denerwuje" to prawie się wzruszyłem. Uffffff... Jedyne co dobre w tym wszystkim, to że nic nie boli. Może moje kamienie też są unikające? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×