Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrastu no posucha straszna, ostatnio wyrywałyśmy w sabłeju, ale tylko jakiś menel o sile rażenia kilku metrów i mój dawny stalker w kinie, więc się co najwyżej spociłam a nie zamoczyłam

 

bardzo mi się podoba taka postawa :) - skąd Ty jesteś dziewczyno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa, też z Krakowa i dorzucę swoja opinie o lenartowicza o którym mówicie,też jestem po terapii tam i jestem bardzo zadowolona. Wiem jednak, że dużo zależy od tego do której grupy się trafi. Najgorzej jest trafić do czwartej, bo tam pracuje najbardziej zaburzona terapeutka na świecie (wiem to od bardzo wielu osób niestety i to wlasnie ta osoba obniża prestiż tego miejsca) inicjały JJ - kto zna ten wie, jest to osoba znana w środowisku z tego, że ma prace po znajomości, pracuje w zawodzie od niedawna mimo, że ma około 50, a wygląda na jeszcze więcej, bo ma podwójne podgardle i ogólnie wygląda na starą, smutną, sfrustrowaną kobiete. Kumpel, który pracował z nią (ale nie w zawodzie, bo ona przez lata zajmowała sie czyms innym) mówił mi, że nigdy w zyciu nie była w żadnym związku i jest potwornie samotna. Smutne to, ale może lepiej powinna sie sama przeleczyć niż udawać personel i być przebraną za personel pacjentką jak to mówi mój kumpel. Ja nie poszłam do tej grupy, bo pani sekretarce powiedziałam, że ją znam i chce do każdej innej. Uśmiechnęła się, mówiąc, że mnie doskonale rozumie. Jednak moja znajoma tam trafiła niestety i kiedy ten powtór prowadził grupe (mówie potwór dlatego, ze sama bylam na zajciach dodatkoych gdzie ludzie rysowali potwora i mówili ze to ta terapeutka jest) to moja kumpela sie zamykała w sobie i czasami cytowala mi jej zdania i opowiadała o jej podejściu do ludzi to było mi jej szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ruczaju na pewno jest jakis hostel.

 

-- 18 lut 2015, 00:09 --

 

wbijam się w temat. Tubylcy może się orientują, gdzie w Krk znajdę tanie hostele w okolicach Babińskiego albo z nie w okolicach ale z prostym dojazdem?

 

a jesli chodzi Ci o dojazd do szpitala... najlepiej znalezc hostel gdzies na os. Ruczaj... bo tylko stamtad jezdza autobusy do Szpitala... i z Borku Fałeckiego tez... wiec te dwie lokalizacje polecam. Ale z Ruczaju zdecydowanie blizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×