Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zapytanie. Założyłam niedawno wątek "Porządne chłopy z forum" trochę dla rozluźnienia atmosfery, ale też po to, żeby podnieść poczucie wartości naszych forumowych chłopaków :P Część osób robi sobie jaja, część się wkręciła, ale niektórzy pytają, czy ja jakiś plebiscyt prowadzę ? Powiem szczerze, że nie było to moim zamiarem, ale teraz tak sobie myślę, że można by coś takiego zorganizować. Wiem, że jest w trakcie inny konkurs na karnawałowe przebranie, ale co szkodzi, żeby były dwa równolegle ( myślę, że ma to sens teraz, gdy temat jest świeży ). Zwł. że taki jest teraz okres, że szybko się robi ciemno i więcej ludzi siłą rzeczy przesiaduje przed kompem. Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Messiah niedawno robił konkurs na użytkownika z najlepszym usposobieniem na forum. Pomysł się nie przyjął, możesz sprawdzić kosz.

Pomysł się nie sprawdził...bo niby jak ustalić kryteria oceniania w danym konkursie?

Każdy by głosował na tego,kogo lubi,a nie jest tak że każdy lubi każdego czy ceni w podobnym stopniu...nidyrydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł się nie sprawdził...bo niby jak ustalić kryteria oceniania w danym konkursie?

Każdy by głosował na tego,kogo lubi,a nie jest tak że każdy lubi każdego czy ceni w podobnym stopniu...nidyrydy.

Przecież to oczywiste, że zazwyczaj każdy głosuje na tego, kogo lubi albo mu się podoba. Tak samo jest z innymi konkursami na forum. Wybór najlepszej piosenki też mógł być podyktowany osobistymi preferencjami użytkowników i tym, czy ktoś daną osobę lubi lub ma sentyment do utworu.

 

Ja bym jednak chciała przynajmniej spróbować zorganizować ten konkurs. Zupełnie na poważnie. Co stoi na przeszkodzie ?

A kryterium - po prostu niech każdy wskaże jedną osobę, którą uważa za porządną i jeżeli dana osoba dostałaby np. 3 propozycje od innych to włączyłoby się ją do rankingu.

A potem stworzyłoby się standardową ankietę.

 

Bardzo proszę o przemyślenie pomysłu. Jasne, że to jest rodzaj zabawy, ale i szansa na lepsze przypatrzenie się i poznanie innych forumowiczów :P Wszak kontakty i wzajemną życzliwość trzeba pielęgnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi dlaczego zostalem znowu zbanowany za nim przez jakiegos Arhola i jeszcze zostalem nazwany jakims czyims wcieleniem, chyba nawet nie zrozumialem o co chodzi. Czy ja naprawde jestem taki po jea bany ze niektorych rzeczy nie rozumiem czy tylko moze jestem urojony, czy na tym forum pracuja idioci. Bo ja nie wiem, pytam tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×