Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, miło słyszeć takie wiadomości, super, że Cię opuszczają te "lęki -zmory"... oj potrafią uprzykrzyć nam życie.

Mam nadzieję, że będzie u Ciebie coraz lepiej :great:

Mnie również nie męczy już tak lęk uogólniony, dzięki Elicei, którą biorę już trzeci miesiąc i jest dużo lepiej. Nie budzę się już zlękniona z kołaczącym sercem, a to już coś.

 

kosmostrada, a ja myślałam, że mnie wyśmiejesz z tą kapuchą :mrgreen: a to sprawdzony, stary sposób w dodatku tani jak barszcz ;) eeee, to już dziś będzie okład, a rano zdejmiesz z kolana bigos :lol: oby tylko pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pozotałe towarzystwo :papa:

 

kosmostrada, no cześć Kochana :papa: skoro jam znachor :mrgreen: to zaproponuję Ci na to biedne kolano okłady z liści kapusty - liście stłuc trzeba tłuczkiem do mięsa, żeby były soczyste i obłożyć nimi kolano wcześniej nasmarowane delikatnie czymś tłustym.

Zawinąć bandażem, lub jakąś flanelą(nie ściskać zbyt mocno) i tak pójść spać.

Kapusta ma świetne właściwości lecznicze, p/bólowe i ściągające.

Z ust mi to wyjęłaś mirunia ... a już miałam nadzieję, że czymś błysnę :pirate: Ale kapustka dobra sprawa, tania, dostępna i nie daje uboków :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jeśli to zapalenie kaletki maziowej kolana, okłady z kapusty nie pomogą-a objawy na to wskazują, bo miałam ten problem, te objawy. Dopiero zastrzyki homeopatyczne, które zlecił i wykonywał ortopeda, mi pomogły...

 

-- 09 gru 2014, 19:53 --

 

http://domoweleczenie.blogspot.com/2010/12/zapalenie-kaletki-stawowej-maziowej.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, to o tyle dobrze, że nie trujesz się tymi antydepresantami, wspomagasz się ziołami, relaksacją itp. to dużo zdrowsza kuracja, z tym, że dłużej trwa i dłużej męczy.

Ja się tak męczyłam ponad rok z lękami bez leków i nie wytrzymałam. Chyba nie żałuję, że łykam, bo czuję się lepiej.

 

 

Arasha, widzisz moja droga, tym razem mnie się udało czymś błysnąć w pomocy bliźniemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, spróbuję wszystkiego, żeby jakoś chodzic, przecież z psem muszę wyłazic - dla psa, dla ruchu i dla głowy. Oczywiście u lekarza też wyląduję.

 

mirunia, ja też uważam, że dobrze, że lekami się wspomagasz - przecież udało się dobrac i uboki przetrwałaś. Odżyłaś kochana i to jest najważniejsze. Ja też jestem za farmakologią, jeśli ktoś może, bo jest prostsza, szybsza i pomaga nad sobą pracowac innymi sposobami. Jak mówi mój doktor -najprostsza droga w kolejności: farmakologia, terapia, samoświadomośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny właśnie nie wiem, jak co wieczór siadałem przed kompem z kubkiem kawy, regge cicho grało z głośników światło zgaszone tylko lampka grzewcza dająca lekką poświatę, totalny relaks usiadłem i jakbym usiadł na igłę zaraz tak mnie coś nie wiem co wkurwiło że nie chce mi się nic.

 

 

 

ale vagans wskoczył na poziom wyżej, plus dnia jest...

 

kurwa gównem się czuje (hahaahahaaha wizlak nic nofego monotonny kurewa jesteś dojeb jakimś njusem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mi mówisz... mi łapska się kolibią od embrionu

 

-- 09 gru 2014, 22:04 --

 

kurwa nie niene ineieneieneieneien obiecałem... .raz olałem fanuf... ide po aparat wpierw spale fajke....

 

-- 09 gru 2014, 22:28 --

 

done można luknąć, legenda

cerathogyrusa nie widziałem od 2 miesiecy a więc macie to co zobaczyłem

ta czesia po karmieniu zdj. z niedzieli

ide z psem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, to pewnie wina reggae :twisted:

 

-- 09 gru 2014, 23:08 --

 

chocovanilla, też mam kota na baterie.

 

-- 09 gru 2014, 23:10 --

 

Nie no u mnie wszystko pięknie fajnie, tylko jelito i uczucie zmęczenia. Czyli na dobrą sprawę zależy mi od wczoraj, żeby mieć trochę spokoju, żeby tak do mnie nikt nie mówił ani nie paczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×