Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że na Upainie nic mnie już nie zaskoczy, w końcu banderyzm i UPA to jedna z najgorszych rzeczy jakie spotkały ludzkość, ale srogo się myliłem. Podczas marszów z okazji pierwszej rocznicy UPAmajdanu banderowcy wynieśli na sztandary Oskara Dirlewangera, typa, który swoim zachowaniem budził odrazę nawet wśród nazistów. Więcej o bożyszcze banderowców tutaj - http://pl.wikipedia.org/wiki/Oskar_Dirlewanger

 

A tutaj film, na którym w okolicy 2:30 widać Dirlewangera wyniesionego na sztandar i jego fanów.

 

[videoyoutube=R2pk0MsuVd0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy wywiad z liderem prawego sektoru, czyli inaczej z liderem baderowców. http://www.rp.pl/artykul/107684,1083009.html a rząd polski wspiera takich typków.

 

-- 17 gru 2014, 12:47 --

 

właśnie teraz zauważyłem,żę to wypowiedź z 29-01-2014 21:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina, Rosja wszystko to euroazjatycka dzicz i prawa dżungli. Polska powinna trzymać się od tego jak najdalej co nie znaczy że robić sobie wrogów co z robiono z Rosją a miliardy z polskiej gospodarki uciekło, wiele przedsiębiorstw ucierpiało czy wręcz upadło za widzimisię rządu, a co by było za rządów Kaczyńskiego to aż strach się bać zresztą on sam posiada euroazjatycką mentalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy się odgrodzić od Upainy murem i strzec tego muru do momentu aż nie padnie tam ostatni pomnik Bandery. A teraz banderowcy na Karcie Polaka studiują sobie np. w Przemyślu, dostają od polskiego rządu stypendia, a w podzięce robią sobie zdjęcia z banderowską szmatą na parkingu jakiejś galerii handlowej - http://www.portalprzemyski.pl/studenci_przemyskiej_uczelni_z_banderowska_flaga/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina, Rosja wszystko to euroazjatycka dzicz i prawa dżungli. Polska powinna trzymać się od tego jak najdalej co nie znaczy że robić sobie wrogów co z robiono z Rosją a miliardy z polskiej gospodarki uciekło, wiele przedsiębiorstw ucierpiało czy wręcz upadło za widzimisię rządu, a co by było za rządów Kaczyńskiego to aż strach się bać zresztą on sam posiada euroazjatycką mentalność.

 

Po co gdybasz o Kaczyniaku, skoro to Ryży ostatnich wiele lat lizał kakaowe oko sowietom.

I co nam z tego przyszło teraz?

 

-- 18 gru 2014, 08:28 --

 

Ciekawe czy na ostatnie spadki cen ropy na świecie nie mają wpływu Amerykanie którzy chcą przez to osłabić Rosję i może przy okazji państwo islamskie i Iran.

 

Możesz mieć pewność, że to Amerykanie sterują cenami ropy.

A tak osłabiają ISIL, że kupują od nich ropę.

 

Ruscy albo położą uszy po sobie, albo rozpętają wojenkę np. Na b. wschodzie, aby ceny ropy poszły w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosji wszystko drożeje oprócz wódki. http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Wodka-w-Rosji-nie-zdrozeje-Wszystko-inne-bardzo,wid,17133494,wiadomosc.html

Nawet abstynent Putin dba o to aby lud nie trzeźwiał. :twisted: wódka tam kosztuje 14 zł co przy cenie innej żywności( nawet 2 razy droższej niż w Polsce) tanio. Kumpel mi mówi że u ruskich wódka tańsza od popity( coca-coila) ale oni i tak tam nie popijają. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Ukrainą teraz zimowy sprawdzian. Zobaczymy czy nie będzie kolejnego majdanu, bo oligarchia trzyma się mocno, a po kraju szaleją uzbrojone bandy - w zasadzie nic się nie zmieniło w porównaniu z tym co było przed wiekami, tylko teraz auta zastąpiły konie, a kałasznikowy samopały i szable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku tej wojny była to walka między Rosją a USA,rzeczywistymi agresorami były Stany Zjednoczone które chciały-podobnie zresztą jak Rosja pasożytować na ukraińcach z tym że USA chodziło także o zawładnięcike ukrainy pod względem strategicznym.Amerykanie finansowali majdan ,chcieli zniszczyć rząd ukrainy od środka.Rosja się jednak szybko zreflektowała co się nań szykuje i wkroczyła na ukraine w celu obrony swych partykuralnych interesów.

Swoją drogą to:czy ma to dla niewolnika znaczenie kto będzie go pasożytował-polak czy Niemiec albo żyd.Ktokolwiek będzie u władzy będzie pasożytem –czy polskim ,czy niemieckim,rosyjskim itd. to bez znaczenia.Każdy system polityczno-społeczny budowany jest na zasadzie piramidy –zawsze najbardziej poszkodowanymi są ci którzy nie mają głosu-masy.Zawsze szpica piramidy będzie pasożytowała na masach-to jest po prostu historyczna prawidłowość a zakrzykiwanie tego prawa na nic się zda-gdyż prawda broni się sama-pan potrzebuje niewolników by być panem-masowe nieme społeczeństwo jest doskonałą pożywką dla znajdujących się w centrach dowodzenia klasach pasożytniczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tez wiele osób ma nadzieję ma Majdan zwłaszcza zwolenników PiS. Póki co jednak chyba jeszcze go nie będzie m.in z powodu masowej emigracji czego nie ma np na Ukrainie, a tak to młody, niezadowolony, potencjalnie wywrotowy elektorat wyjechał za chlebem na zachód a w Polsce pozostali ci bardziej niezaradni, bierni lub na tyle zaradni lub w układach że dobrze im się żyje. Gdyby nie otwarte granice to w Polsce a także Rumunii, Bułgarii, państwach bałtyckich by wrzało dużo bardziej niż w Grecji czy Ukrainie. Drugim powodem braku u nas masowych protestów młodych jest wentyl bezpieczeństwa w postaci masowych studiów dla każdego, młodzi zamiast buntować się przeciwko bezrobociu i śmieciówkom pchani są na studia aby przeczekać najbardziej buntowniczy okres i rząd liczy że jako ludzie z wyższym wykształceniem będą mieli później mniejszą skłonność do przemocy czy bratania się z robotnikami. Panie Tusk za Twoje antyrewolucyjne pomysły powinieneś dostać Nobla. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Polsce pozostali ci bardziej niezaradni, bierni lub na tyle zaradni lub w układach że dobrze im się żyje.

 

Ja bym powiedział, że odwrotnie. To ci co mieli dwie lewe ręce do wszystkiego wyjechali.

Wyjechali różni i tacy i tacy ale dzięki masowej emigracji w Polsce jest mniejsze bezrobocie i bieda( miliardy funtów i Euro są do Polski wysyłane i przywożone z zagranicy) co dużo bardziej uspokoiło sytuacje w kraju i potencjalnie wywrotowe ruchy. I dziś taki człowiek co nie może znaleźć pracy w Polsce lub nie chcę pracować za grosze czyna śmiecówce jedzie za granicę i to jest jego bunt jeśli to buntem można nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem zdania, że masowa emigracja to strata dla naszego kraju. Obecnie uważam, że to wcale nie jest takie jednoznaczne. Nie zauważyliście, że po pierwszej fali migracji w naszym kraju spadło bezrobocie, wzrosły wynagrodzenia i co najzabawniejsze - spadła przestępczość?

 

Ale ad rem, bo to temat o Ukrainie. Kto jeszcze pamięta, że dokładnie 10 lat temu Ukraińcy walczyli o to samo o co walczą dzisiaj i też był wielki przewrót i miało być tak pięknie? Stawiam franki szwajcarskie przeciwko pistacjom, że za 10 lat znowu będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedyś byłem zdania, że masowa emigracja to strata dla naszego kraju. Obecnie uważam, że to wcale nie jest takie jednoznaczne. Nie zauważyliście, że po pierwszej fali migracji w naszym kraju spadło bezrobocie, wzrosły wynagrodzenia i co najzabawniejsze - spadła przestępczość?

Co do przestępczości to na pewno spadła przez to. Przebywałem parę lat za granicą(UK i krótko NL) i co najmniej połowa bliżej poznanych mi osób miała jakaś przeszłość kryminalną( czasami jakieś błahostki ale też zdarzali wytrawni złodzieje i skazani za usiłowanie zabójstwa). A wynagrodzenia wzrosły najbardziej chyba w sektorze budowlanym, remontowym i teraz fachowcy w Polsce nie mogą się odpędzić od pracy bo tylu innych wyjechało i narzekają że nie mają ludzi do pracy.

 

A co do Ukrainy to wcale bym się nie zdziwił jeżeli Ukraina przetrwa że za parę lat znowu wybiorą nowego Janukowycza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Gdyby Hitler potraktował Ukraińców jak sprzymierzeńców( a przecież w 41 witali wehrmacht kwiatami bo nic gorszego od wielkiego głodu Stalina być nie może) to Moskwa by padła i losy wojny potoczyłyby się inaczej. Ale u Hitlera jednak pojęcia rasowe przeważyły nad rozsądkiem i dopiero gdy zaczął przegrywać poszedł po rozum do głowy ale było już za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, skuteczność muru jest jednak mocno ograniczona. Po pierwsze, żeby on działał, musiałby iść wzdłuż całej granicy naszej albo ich, bo inaczej mogliby tu wjeżdżać np. przez Słowację - co pewnie i tak ma miejsce. Po drugie, postawienie muru oznacza usankcjonowanie, w pośredni co prawda sposób, obecne stanu, tj. wytyczenia granicy na linii Curzona. Ja postuluję rozbiory i likwidacje tymczasowego zarządu (który trwa już ponad 75 lat!) tymi ziemiami, połączone z czystką etniczną - może być także ludobójstwo. Najlepiej dokonane przez naszych moskiewskich braci, aby nasze ręce pozostawały czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Świecki, jeden rewizjonizm pociągnąłby drugi ze strony niemieckiej. Szkoda Lwowa, bo tak jak nie sposób mówić o Polsce bez mówienia o Krakowie, tak nie sposób mówić o Polsce bez Lwowa, ale już stało się, np. własność mojej rodziny została na obecnej Białorusi i mimo tego, że jako repatrianci wylądowali w Polsce z przysłowiowym jednym stołkiem, to już moja babcia należała powiedzmy do klasy średniej w PRL, o ile mogę tak mówić w odniesieniu do ówczesnego społeczeństwa. Czyli da się, ale trzeba chcieć i pracować, a Ukraińcy dostali w zasadzie państwo za darmo, nic tam nie wypracowali, jedynie kradli, a teraz, gdy nie ma co ukraść i czym się najeść to karmi się ludzi banderyzmem.

 

Jestem przeciwnikiem ludobójstwa - Polska się starzeje, nie byłoby kim zasiedlić odzyskanych ziem, natomiast postuluję przeprowadzenie akcji "Wisła II" - wybicie banderowców, zniszczenie symboliki i "zaopiekowanie" się ludnością twardą ręką, w dwóch pokoleniach, przy odpowiedniej polityce gospodarczej, można by z Ukrainy zrobić państwo dobrze prosperujące, a wtedy, gdyby stali się syci, szybko z głowy uleciałyby im jakieś mrzonki o bohaterstwie UPA/OUN. Jednak słabo znam się na ekonomii i to jest w końcu ich zadanie, aby żyło się im lepiej.

 

Zapewne jak wiele osób czytających ten wątek już zauważyło, temat Ukrainy jest czymś czym się nakręcam i rozmawiam o tym na terapii, stąd też moje zacietrzewienie i "miłość" do banderowców. Pocieszające jest to, że widzę ten problem w sobie.

 

-- 31 Dec 2014, 00:16 --

 

madlen92, nie ma za co, Fahnenflucht bardzo fajny zespół. Jeśli lubisz klimaty punkowe po niemiecku to polecam składanki Schlachtrufe BRD. Było ich chyba 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Świecki, jeden rewizjonizm pociągnąłby drugi ze strony niemieckiej.

 

Jaki znowu rewizjonizm? Jeżeli chcemy się bawić w rewizjonizm z RFN, to niech oddadzą dawne NRD Łużyczanom. Bo to są ziemie słowiańskie, na które dokonała się ekspansja żywiołu niemieckiego. Dość wcześnie, ale jednak.

 

Jestem przeciwnikiem ludobójstwa - Polska się starzeje, nie byłoby kim zasiedlić odzyskanych ziem, natomiast postuluję przeprowadzenie akcji "Wisła II" - wybicie banderowców, zniszczenie symboliki i "zaopiekowanie" się ludnością twardą ręką

 

Jadowite ropuchy nie zmieniają skóry. Albo dosadniej - z gówna bicza nie ukręcisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak wiele osób czytających ten wątek już zauważyło, temat Ukrainy jest czymś czym się nakręcam i rozmawiam o tym na terapii, stąd też moje zacietrzewienie i "miłość" do banderowców.
Nie da się niezauważyć i choć samemu daleko mi do pro ukraińskich sympatii którymi przepełnione są media to tez nie uważam że tam są sami Banderowcy którzy chcą napaść na Polskę i że są większym zagrożeniem od Putina.

Ja mam póki co jedną złowroga grupę- islamistów i będę zwalczał ich ideologię i multikulturalnych zwolenników póki żyje to jedyne co mogę dać światu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×