Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ile osób było?

 

A z tą herbatą to prawda? Marcia, robisz pyszną zieloną herbatkę???

 

No sporo było ludzi, z kilkanaście osób.

Fajnie było, tylko głowa boli dzisiaj, kac męczy :cry:

 

Jak wrocilam do domu to mi się żarowka przy nocnej lampce przepalila i muszę isc do sklepu po nową a nie mam siły :(

 

-- 09 lis 2014, 11:57 --

 

Arasha, cisza w temacie, samych zainteresowanych ni widu ni słychu - może się bawio :lol:

 

No bawiliśmy się, ja o pierwszej godzinie dopiero bylam w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota wyglada jak robiona tosterem :P

Kochani bardzo dziekuje za spotkanie. Super bylo poznac nowe osoby i zobaczyc starych znajomych :D Robanix zaskoczyl mnie znienacka bo nie spodziewalam sie ze bedzie a tu mila niespodzianka. Lucy zdecydowanie bratnia dusza :* Łapa jak zawsze stanal na wysokosci zadania i miejscowka byla bardzo sympatyczna. Macieywawa przesympatyczny facet :D De Niro rowniez. G00ral wielka szkoda ze tak krotko! Nastepnym razem spotykamy sie w Gdyni. Wielkie buziaki dla Sylwii, Dream, Buki. Mam nadzieje ze Buka da rade jeszcze dzis na spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkim podziekowac za miłe spotkanko, miło mi było wszystkich Was poznac, zaluje tylko ze nie moglem zostac do konca ale niestety siła wyzsza a widze ze zabawa skonczyła sie grubo po polnocy.

 

Fota wyglada jak robiona tosterem :P

Kochani bardzo dziekuje za spotkanie. Super bylo poznac nowe osoby i zobaczyc starych znajomych :D Robanix zaskoczyl mnie znienacka bo nie spodziewalam sie ze bedzie a tu mila niespodzianka. Lucy zdecydowanie bratnia dusza :* Łapa jak zawsze stanal na wysokosci zadania i miejscowka byla bardzo sympatyczna. Macieywawa przesympatyczny facet :D De Niro rowniez. G00ral wielka szkoda ze tak krotko! Nastepnym razem spotykamy sie w Gdyni. Wielkie buziaki dla Sylwii, Dream, Buki. Mam nadzieje ze Buka da rade jeszcze dzis na spotkanie.

Candy14, dziekuje za komplement, przyda sie, bo w obecnej fazie choroby, moja samoocena i pewnosc siebie sa na pograniczu musztardy i listopadowej kałuzy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×