Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Dziękuję wszystkim za fajne spotkanko :) Szkoda, że na mnie nie poczekaliście jak poszłam do kibla :P Ale i tak pewnie bym się zebrała do domu, bo już wymiękałam. W końcu na nogach od 6 i świeżo po chorobie :/ Tylko chciałam się chociaż pożegnać :(

Na marginesie, dla wtajemniczonych, to Chusteczka jestem ;) Zapomniałam hasło do konta, za to przypomniałam sobie jakieś stare :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dziękuję wszystkim za fajne spotkanko :) Szkoda, że na mnie nie poczekaliście jak poszłam do kibla :P Ale i tak pewnie bym się zebrała do domu, bo już wymiękałam. W końcu na nogach od 6 i świeżo po chorobie :/ Tylko chciałam się chociaż pożegnać :(

Na marginesie, dla wtajemniczonych, to Chusteczka jestem ;) Zapomniałam hasło do konta, za to przypomniałam sobie jakieś stare :P

Napisz pw do administratorki,zresetuje ci hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy, pewnie, ze fajnie :) Niestety jak poszłam do kibla kiedy mieliśmy się przenosić, to nikt nie zajarzył. Myśleli, że sobie poszłam, bo Marek po mnie przyjechał i też poszli :P No trudno i tak bym nie wysiedziała do 3 ;) Szkoda tylko, że się nie pożegnałam.

 

Arhol, dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×