Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, ja wiem, że to tak się z boku może wydawać, że ja się wygłupiam czy coś, ale po prostu mam dość jak się robi zamieszanie czy awantura o takie rzeczy, do których w zasadzie trzeba by już przywyknąć. Pewnie nie masz lekko, ale sobie jakoś radzisz jakby nie było :smile:

 

Kuzynka właśnie zapisała 4-latka do przedszkola i tylko liczy na to, że go tam trochę zmęczą i będzie spokój w domu. Strasznie jest skurczybyk upierdliwy i nieusłuchany, w ogóle nie podobny z usposobienia do chrzestnej mateńki, niżej podpisanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :pirate:

Ja oglądałem "Chłopaków do wzięcia" i mnie wziął dół jakiego dawno nie miałem. Polska wieś potrafi mnie nieźle zdołować. Nie wiem co by było, gdybym miał tam mieszkać.

 

No i chciałem coś poczytać, ale dochodzę do wniosku, że intelekt jest przereklamowany. I tak skończę gdzieś na magazynie, gdzie moja wiedza się nie przyda. Co za świat, pozostaje jeszcze wyobraźnia i wiara w lepsze życie.

 

Idę po herbatę. :D A potem wracam do słownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moja tez do aniolkow nie nalezy... tatus ja rozpuscil strasznie a ja musze sie naszarpac z nia ale wole jak jest niz jak jej nie ma chociaz wiem ze dla niej przedszkole wyjdzie na dobre... juz widze jak sie zmienila, jak wydoroslala:) damy rade:) musze zmykac bo nie wstane rano:/ buziaki i dobranoc:*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spałam w nocy, więc dosypiałam w ciągu dnia...i teraz znowu spać mi się nie chce, eh ;)

 

-- 17 wrz 2014, 00:45 --

 

xxdaisyxx, a już myslałam...bo moi Synowie juto wyjeżdżają do Łodzi na kilka dni, własnie na te targi :D

 

-- 17 wrz 2014, 00:46 --

 

Zebrec, a co słychać u Ciebie? Czy kiedyś uda się nam zagrać, jak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, cieszę się, że zdrowiejesz :D

 

Ja odespałam noc wczorajszą, byłam na spacerze, bez lęku, co mnie mile zaskoczyło i teraz oglądam tv Kultura-film czeski, zaglądam na forum...

Poświęcam sporo czasu problemom Męża-muszę gotować dietetyczne posiłki, ale wykluczając wiele składników, które Mu szkodzą-nie jest to łatwe...mam zajęcie poważne ;)

 

-- 17 wrz 2014, 01:08 --

 

Zebrec, nie możemy umówic się na konkretny dzień, czy godzinę, bo ja nie zawsze jestem w dobrej formie, a wtedy nie wchodzę do netu i bardzo denerwowałabym się, że Cię zawiodłam. Jeśli mam problem z kręgosłupem, chcę, czy nie chcę, muszę zrezygnować...ale nadejdzie taki dzień, że stoczymy walkę na słowa :D -mam nadzieję, że też polubisz te grę. Ja grywam też z Mężem w scrabble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×