Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, na avek- zęby oczywiście, noża się bojem, jak to topór na mnie to ja spierdzielam :zonk:

 

platek rozy, :*** ja też bym Cię nie pogryzła... ale chapsnąć hahaha 8):lol: żartuje, głupawka mnie dziś trzyma- lepsze to niż smuty ;)

 

xxdaisyxx, terapia nie jest łatwa, ale mam nadzieję,że będziesz zadowolona a żaden z nas/ żadna z nas nie jest łatwym pacjentem więc głowa do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to dobrze, cieszę się, ile można się smutać i denerwować w końcu musi nastąpić głupawka, o wiele lżej człowiekowi :)

 

No dobrze ludziska, uciekam, miłego wieczorku i dobranoc wszystkim, spokojnej nocy albo i niespokojnej kto co woli :mrgreen::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, no cóż tylko nadzieja pozostaje :D, ale jak ja ide z przekonaniem że nie wiem czy chce się zmienić to też kiepsko ze mną współpracować :D, bo sama nie wiem w jakim to kierunku zmierza :shock:.

Aż dziś rolami się zamieniliśmy z terapeutką i ona była moim pacjentem-mną :P. Ojjj pogrążyłam ją, gdy mówiła, że jest zła, niedobra. A ja jako terapeutka- to pewnie taka Pani jest :mrgreen:

Kolorowych :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×