Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, Maggda92, :************ Buziaczki Dziewczynki

 

Bylam dzis znow pol dnia na miescie :) Na terapii , pozniej za butkami latalam .... i jadlam pyszna zupe cebulowa z grzankami is erem na miescie a zaplacilamz a nia az 4 zl :mrgreen:

 

Wybieram sie na dwa dni do Czech :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :*******

mniam ta zupka... i za 4 zł szok :shock:

ja często chodzę na zupkę za całe 5 zł :lol: chłodnik- uwielbiam :105:

Do Czech jedziesz? fajnie :105:

Buciki jakieś znalazłaś? Ja się muszę rozejrzeć za butami ale na zimę, kozaczkami jakimiś na razie jeszcze nie ma, są bardziej jesienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, a wlasnie nic nie ma ciakawego z butow a raczej sa ale niewygodne w olere.... :x

 

A zupke jadlam w takiej obiadkowni tak sie to miejsce nazywa i maja pysznosci a kosztuja niewiele.

 

-- 16 wrz 2014, 19:27 --

 

Siedze z maseczka z mleka łosia , w do datku ruskiej produkcji ta maska ale naturalna bez chemii , jak pachnie :mrgreen::105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No właśnie, też mam ten problem z butami :/ Jeszcze trochę poczekam, bo w sumie jedne widziałam kozaczki nawet nawet ale obawiam się, że jak będzie bardzo zimno to zamarznę w nich :roll: Lipa te buciory teraz

ruska maseczka?! no nie!!! hahaha <żartuje> :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

 

Same dobre newsy od was dzisiaj! :yeah:

 

Ja dziś zajmowałam sobie dzień intensywnie, bo nic mi nie działa lepiej na tą głupią głowę. Pomalowałam kolejną półkę na książki, jutro będę mogła wstawiac ( fajna robota będzie). A teraz cały dom pachnie ciastem, bo upiekłam placek z ostatnim rabarbarem. Mam nadzieję, że będzie tak smakowac, jak pachnie...

 

platek rozy, kupiłaś butki, czy tylko mały rekonesans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, ja botkow szukalam bo zostaly mi szmaciaki i kozaki i chcac nie chcac musze kupic chociaz kasy mam malo.

A maseczka ruska , maja super fajne naturalne kosmetyki i tanie :) http://skarbysyberii.pl/pl/468-maseczka-do-twarzy-na-mleku-losia-odmladzajaca--4630007831237.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Też kupiłam w rossmanie jeśli mogę Ci polecić właśnie takie cudo na świecenie się skóry- wyglądają jak bibułki, około 5zł kosztują, przykładasz do twarzy i ściąga całe to świecenie się

 

Ferdynand k, hej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×