Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was dokładal do fluoksetyny mianserynę w celu poprawienia libido i erekcji? (u mnie podczas brania seronilu znaczni sie oslabia) Jaka dawke miansy wlaczyc, zeby z kolei nie aktywowac najgorszego skutku ubocznego tego leku - wzrostu wagi?

Wzrostu wagi raczej nie unikniesz po mianserynie, bo po tym sie chce jesc masakrycznie, nawet jak bedzie staral sie dbac o diete to i tak przytyjesz po tym sie puchnie, ja bym sprobowal od 30mg maks i obserwuje wage, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Ty brałeś miansę? Jakie wrażenia?

Wrazenia dobre, dla mnie to dobry lek, ale to tycie kurwa, moze jakbym nic prawie nie jadl to bym nie przytyl :roll:

Pamietam ze po kilku dniach na mianserynie na 45mg leki mi sie zmniejszyly i poczulem sie jakis taki spokojniejszy, troszke wiecej energii, takze dla mnie ok ale strasznie utylem kurwa i na poczatku dlugo chodzilem jednak zamulony, ale jak to przetrwasz to mysle ze powinienes byc zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę fluo od paru dni i czuję, że coś tam się wkręca co mnie cieszy bo paro przez 1,5 miesiąca ani znaku.

Mam pytanie bo biorę też do tego coaxil 12,5 x3. I czy takie combo to dobry pomysł. Stosuję się takie kombinacje z tianeptyną ?

Pytam bo powiedziałem po prostu, że coaxil dobrze na mnie działał. Lekarz na to - dobra to masz :D W sumie to wezmę rano 3 na raz coaxilu i mam po 30 min speeda i dobry nastrój przez kilka godzin i potem nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren , ale to jest moja opinia o tym leku , Twoja może być inna , pozytywna .

Druga sprawa to dawka , bo nawet najlepszy lek w nieodpowiedniej dawce może więcej zaszkodzic niż pomóc.

No cóz ja też eksperymentuję poszukując tego Super -Leku co zapewni mi nieprzerwanie dobry nastrój ,wyleczy z nerwicy , lęków , złości , pośpiechu , nudy i całej reszty badziewia , a co najważniejsze będzie ciągle działał i nie będzie powodował zjazdów .Da energię i dobry odżywczy sen . ;) Ostatnio sie mocno przejechałem bo wszedłem na niebezpieczny teren RC ,,, ale,,, zawsze jest jakieś pierdo-lone "ale" w tym nędznym życiu , w którym brak wytchnienia i zawsze czegos brakuje -" tak nie można trwac nadal , ale nadal trwa się "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coma , ja tam akatyzji nie miałem ,zreszta chyba nie wiem jak to zdefiniować u siebie . Palma , szajba, niemożność wyluzowania i odnalezienia spokoju ,,, jakoś tak .Prz-jebane ,do tego niezmienna dawka lęku , natręctw i torcik gotowy :lol:

Zersztą ( jak brałem najwięcej fluo w 1995-96 ) to duzo paliłem trawska , piłem piwa i brałem benzo , to zawsze udawało mi sie wychamować działanie fluo . Teraz najczęściej na czysto więc i uboków więcej . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ja ciągle dzisiaj chodzę w kółko, nie mogę usiedzieć, kurwicy dostanę.... jak pierwszy raz brałam fluo to też nie miałam tego rodzaju uboków bo jechałam na kodzie i morfinie ;) teraz jest to mój drugi raz, bez "pomocy", także troszkę się męczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę 3x 12,5 kwety. Ale speeda miałem 3 dni i uspokoiło się. To mój przedostatni z leków z ssr-ssre... które nie testowałem z tego forum :lol: . Jak Serta po miesiącu wyrwała z butów i odstawiłem przez psychoze tak nic nie chce działać. Jak fluo się nie rozkręci to nie wiem co zrobię na razie tydzień i 10>20 mg ale nic kompletnie nie czuje :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×