Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, Star Wars: The Old Republic. Czyli mam swoje postacie, biegam z mieczem albo pistoletem i ogólnie robię Gwiezdne Wojny.

 

A, jeszcze zapomniałam powiedzieć, że skaleczyłam się wacikiem. Ale nie wiem jak, bo nie poczułam. 1045141_763294617045305_5114772907424128040_n.jpg

Adekwatne do całokształtu zakończenie dnia.

/To geniusz!/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :************

 

ja nie spie , szykuje sie do pracy ale dzis bedzie mega ciezko bo wstalam z bolem glowy migrenowym chociaz nie wiem czemu bo hormony biore przeciez , nie mam przerwy :bezradny::bezradny: lęki wiec mam w kosmos wywalone i jak ja tam usiedze to nie wiem , wzielam tablety ale nadal boli.

I mi niedobrze.

 

Co dzis planujecie Kochani????

 

Kasia jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dasz radę, wierzę

 

Dobrze się czuję tylko ciągle krytyk w czasie kontaktu z ludźmi, z resztą nie tylko, mam ochotę za każdym razem gdy próbuję się "wychylić" i pogadać z kimś, ciąć się. Póki co się nie pocięłam jednak panuję nad sobą mimo że jeszcze leków nie brałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy,

 

Życie wy­ciąga do Ciebie swe ręce. Nie bój się po­dać mu swoich

 

-- 27 lip 2014, 09:32 --

 

neon, jak tam?

 

Doberman, witaj

 

-- 27 lip 2014, 09:36 --

 

platek rozy, a to mój stary, ale z morałem

 

Planujesz życie

a na cztery spusty

zamykasz przed sobą świat

Pragniesz żyć

tak do utraty sił

ale zawsze jak powieje

sprzyjający wiatr

Szare ramy ma twój świat

zamiast mienić się tysiącem barw

Już odpływa twój prom

Bilet nieważny jest

Nawet na gape przez życie płyń

Lepiej słonej wody poznać smak

Niż stać na brzegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie, pod drugi jest na kwalifikacje. Potem już co semestr na poszczególne+ wewnętrzny u swojego wykładowcy. Potem oczywiście na technika.

 

-- 27 lip 2014, 09:49 --

 

Chciałabym załatwić praktyki. Popatrzeć jak wygląda praca przy nowszym sprzęcie, ale nie wiem na ile to wykonalne. Póki co mam zajęcia praktyczne tylko w szkole, a tam sprzęt jest stary.

Dopytam się w poniedziałek jak będę oddawać lapka do przeczyszczenia czy mogę przyjść i popatrzeć.

Trochę odbije to się na kieszeni bo bilety, ale może rower będę jeździć :idea:, fajnie by było, a zaprocentuje zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, że inaczej jest prowadzony progam w innych miastach, u nas po I semestrze grupa miała tam jakies państwowe. moim zdaniem, to wszystko powinna wygladac tak, ze po I semestrze powinnismy wybierac obszar, który nas najbardziej zainteresował i go wałkować przez kolejny rok, czy tam dwa lata. A tu sie trza uczyc wszystkiego po trochu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, program wygląda tak samo tyle co przejrzałam. Mówisz o policealnej? masz rację to by było lepsze, mnie bardziej ciągnie albo do grafiki albo programowania. To pierwsze podobno się nadaje, mam wyczucie barw, stylu odnośnie tworzenia stron,tak słyszałam, a drugie można zarobić nawet zdalnie. Do naprawy komputerów mnie nie ciągnie, a niestety po tym policealnym to najczęściej.

 

-- 27 lip 2014, 10:07 --

 

Z pracą to i tak niepewnie bo kuźwa do niczego się nie nadaję :why: Chce po tym chociaż swojego lapka naprawiać to bym miała i tak sporo w kieszeni bo odpierniczam z nim co i rusz. Jestem zadowolona z kierunku. Trafiłam nareszcie na coś co lubię zwłaszcza że mam wyższą średnią, znacznie, niż na florystyce i to mi dało kopa bo chcę tą średnią utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, zgadza się :(

 

-- 27 lip 2014, 10:14 --

 

Choć wydaje mi się że obecnie bardziej liczą się umiejętności niż studia, ale i tak na to nie mam co liczyć że w przeciągu dwóch lat nauczę się w sumie wszystko zaczynając od podstaw, na tyle aby prześcignąć kogokolwiek po studiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, w wymaganiach najczesciej jest "wykształcenie wyższe, kierunkowe". samouków też biorą, ale tu pracodwaca sam musi być informatykiem, żeby trafnie oceniń umiejtnosci takiego delikweta. a graficy to chyba bardzo czesto własny biznes otwieraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, przeglądałam oferty, w wymaganiach średnie techniczne też wpisują. Co do grafika to też jest sporo jest ogłoszeń. Jednak co do tego co wpisuję w ofertę, a faktyczne zatrudnienie pracownika, to bywa różnie.

Nie chcę się spierać. Piszę to co przeglądałam. Gówno wiem o życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×