Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

LATEK1962, najstbilniejszym systemem jest sudemka karzdy ci to powie

 

-- 28 lip 2014, o 17:43 --

 

jesli chodzi osterowniki to nie jest wina systemu tylko producetuw bo starsze plyty gluwne nie som jusz pierane przez produceta jesli chodzi o sterowniki to sie nie dziw systemowi tyko producetowi plyty gluwnej lub karty graficznej

 

-- 28 lip 2014, o 17:46 --

 

a sudemka jurz w dwutysiecznym pietnastym wogule nie bedzie spierana

 

-- 28 lip 2014, o 17:48 --

 

i usemka nie jest spierana tylko osiem jeden jesli chodzi o sterowniki systemowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a majkrosowt wypuszcza swoje latki pod system to co chcesz od systemu jedynie producet plyty gluwnej czy inego danego koponeta nie wypuszcza steruw to kogo wina systemu czy produceta naprzyklat asusa czy gigabajta poprostu producet nie dba a nie firma majkrosowt

 

-- 28 lip 2014, o 17:55 --

 

mark123, tak masz racje ale to nie wina systemu tyko produceta twojego kopa bo im sie niechce napisac steruw do danego koponetu

 

-- 28 lip 2014, o 18:01 --

 

mark123, moja plyta gluwna jest spierana do epoki wisty gdzie wista to poraszka i nieznajde sterownikuw sprzetowych pod 8 tylko pod wiste a system mam zaistalowany 8 wiec to wina asusa a nie majkrosoftu bo majkrosowt daje latki systemowe a nie sprzetowe to firma asus powina sie przystosowac ale im sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jadę do tej Warszawy na dzień albo dwa. Zobaczymy co wyjdzie.

 

W sumie wolałabym teraz popracować w domu, a potem se pograć, no ale muszę jechać, żeby potem nie żałować, że nie spróbowałam.

 

Ojciec ma w aucie radio tylko na kasety. To wezmę kasety i będzie party like it's 1999 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo koponety starsze zostaly w tyle na etapie widolsa siedem lub wisty i dlatego ludzie tak zachfalajom siudemke zlurzyc kompa teraz to bedziemy spierani przez 8.1 dlatego ludzie nie myslom bo kupujom system niezwracajoc uwagi na to czy ich koponety w koputerze som spierane przez 8 a potem zdziwienie rze hujo.. system to nie system jest do ha tyko produceci bo nie piszom steruc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko chajs chcesz lepszy system kup lepszzy koputer wszystko po to aby wydawac pieniodze jak wszedzie

 

-- 28 lip 2014, o 18:20 --

 

nvidia spiera prawie wszystkie swoje karty graficze jak i pod 8 tak ipod 8.1 asus jusz starszych plyt gluwnych nie spier to jest temat rzeka

 

-- 28 lip 2014, o 18:24 --

 

Ferdynand k, no nie ferdynadzie magiszcze :mrgreen:

 

-- 28 lip 2014, o 18:33 --

 

to piszcie do saportu swojej plyty szi inej rzeczy i opierda rze chcecie stery a nie co nowy system to nowy kopute ja mam karte nwidie z roku 2007 i som stert pod 8 toznaczy rze producet dba o swojich klijetuw a plyte mam asusa tesz z roku 2007 i nie ma steruw bo pierdolo i majom to gdzies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutno mi...tak po prostu mi smutno....znow czuje sie gorsza od innych, nie reprezentuje soba nic ciekawego, nic istotnego nawet, taka głupia pinda jestem

nie jpisze tego zebyscie za chwile mi pisali ze nie, tak wcale nie jest, po prostu potrzebuje to gdzies wyrzucic, nie chce smęcić bliskim jak stara zdarta

płyta tego samego, bo to samo gadam za kazdą depresją, czuje sie niepotrzebna, w pracy było nawet spoko, ale wyprowadziła mnie z równowagi baba w aptece gdzie zamawiałam leki w sobote na dzisiaj wkrecila ze jest zle wydrukowana recepta i nie dostane tego leku a skonczyl mi sie w czwartek i byłam bez leku

w sobote poszłam do apteki najblizej mojej pracy a zazwyczaj chodze do innej i tam nigdy nie było tgakiego problemu, miałam 4 opakowania do zrealizowania i powiedziała, że moze mi dac lek na 100% 1 opakowanie 70 zl a potem jak poprawie recepte gdzie moja doktor jest tylko w czwartki odda mi kase ta aptekarka

poszłam jednak do apteki gdzie chadzam zawsze i bez problemu dostałam leki opakowanie 7 zł noz kruwa juz tm wiecej nie ide i jeszce druga potem nastapiła sytuacja i pusciły mi nerwy i weszłam do domu i zaczęłam wyć, teraz pogadałam z M i z jego kolegą i mi trochę lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stakatela, Hey wiesz mialam dopiero zdiagnozowane to biodro jakies 2 tygodnie temu

 

mam to schorzenie:entezopatia.

Te dolegliwości bólowe dotyczą tkanek miękkich narządu ruchu, w tym przypadku więzadła i ich przyczep do kości. Przyczyną powstania tego typu dolegliwości są: powtarzane napięcia tkanek miękkich, mikrourazy, przeciążenia. Czynniki predysponujące stanowią: zaburzona biomechanika, wady budowy, wady postawy, nadmierne naprężanie, czynniki psychologiczne. Najczęstszym czynnikiem prowadzącym do powstania tej dolegliwości jest gwałtowny bieg i nagłe zatrzymanie (jak w przypadku gry w tenisa), niewłaściwe rozgrzanie mięśni przed aktywnością fizyczną, może wystąpić także u osób z płaskostopiem (jeśli nie stosują odpowiednich wkładek). Charakterystyczne objawy stanowią: ból zlokalizowany, czasem rozlany, obecność punktów tkliwych (przy palpacji), osłabienie siły mięśniowej, ograniczenie ruchów czynnych, ból przy grzbietowym zginaniu stopy. Badaniem potwierdzającym rozpoznanie może być USG. W tym zespole bólowym powinno być stosowane leczenie wielokierunkowe, dobierane indywidualnie po przeanalizowaniu zarówno czynnika inicjującego powstanie bólu, jak również jego ewolucji.

 

Metody niefarmakologiczne: zaprzestanie obciążania, odciążenie kończyny, kinezyterapia, szczególnie zalecane są techniki zmniejszające napięcie mięsni, mobilizacja stawów, fizykoterapia (ultradźwięki, laseroterapia, elektroterapia, krioterapia, taping).

 

Farmakoterapia: miejscowe stosowanie NLPZ może przynosić przejściową ulgę; systemowo stosowane analgetyki zarówno nieopioidowe, jak i opioidy mogą być skuteczne. Można również stosować krótkotrwałą terapię steroidami (systemowo).

 

Jeśli leczenie zachowawcze nie przynosi efektu, należy rozważyć metody inwazyjne.

 

Metody inwazyjne: glikokortykosteroidy miejscowo (iniekcje steroidów w punkcie największej tkliwości), iniekcje środków znieczulenia miejscowego jw.

 

Jutro ide do lekarki rehabilitacji a we wrzesniu mam ortopede , jednak widze ze leczenie tego raczej po opisie w necie jest marne :(

 

amelia83, :************ Kochana caluski

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×