Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Kochana o to przechlapane , moja koelzanka z ktora lezalam w szpitalu na neurologii miala to samo, dwa lata bolu i nadal nie ejst dobrze.,Jaki lek masz>? jej pomagala gababeptyna a teraz lyrice bierze

 

-- 28 lip 2014, 19:27 --

 

hania33, u mnie hmmm czy ja wiem , latam z apraca w tenn weekend pracowalam dorywczo i jeszcze w nastepny ebde ale biodro mi siadlo kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, To jak Ci nie pomoze zapisz te leki bo wiem ze one pomagaja na to . I mozna je stosowac dlugo. Gaba jest lekiem na padaczke ale stosowanymw neurologii a to drugie to tez bardzo dobry lek stosowany w zapaleniach i uszkodzeniach nerwow , kolega po wypadku bierze a ma tak pokieroeszowane nogi i kregoslup i ten lek dla niego wybawienie.

 

Mykam na filmik . I zas mi sie na placz zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymarzyłem sobie saune i przez ta myśl cięzko jest mi usnąć już drugi dzień. myślą przewodnią jest "ciąć koszta!" jak zroibć żeby było taniej hehhe mam dow wykorzystania klebki, tyllko to małe drwienka, 1 cm x 4 cm poklejnoe do popaieru w małe kwadraty, a nastpenie małe tworza duzy, jak to przymocować do stelarza, pod którym bedzie wełna? :D ostatecznie kupie boazeria, a fajnie byłoby gdzieś te klebki upchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałam sobie dzisiaj kompa - sama. Masakra, tak się wkurzałam na wszystko, ale jakoś dałam radę. Komp zadawał mi mnóstwo dziwnych pytań i klikałam trochę na czuja. No ale działa. Ciągle mi wyskakiwały jakieś wirusy i było ich coraz więcej. A potem miałam problem, żeby zainstalować niektóre programy, bo pokazywały mi się jakieś błędy. Masakra, pierwszy raz w życiu sama coś takiego robiłam. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwlekam z formatem, bo mam dostęp do neta szwagra, on raz wpisał kod, system zapamietał hasło i teraz sam je ładuje przy stracie kompa. jak zrobie formata to nie wpisze kodu, a szwagier za dostep bedzie chcial sprawiedliwego podziału kosztów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :smile:

Dalej mam moc, ale czuję się już z nią lepiej, więc chyba nie muszę mówić lekarce. Bo w sumie dzisiaj to jest całkiem ok.

Co prawda wydałam znowu trochę kasy, no ale się pocieszam, że ostatnio tyle ciuchów kupiłam, że przez rok nie będę musiała już nic kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, a na lumpy nie chodzisz? ja tam czasem coś wyłowie z drugiej ręki. wczesniej kupowałem sobie ciuchy, ale teraz stałem sie strasznym praktykiem, zbieram na wieksze cele, a u kobiet to normalnie heheh nieuleczane, taka kolezanka na całe zycie ^^

 

-- 28 lip 2014, 21:28 --

 

Infinity, Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, dobranoc, ja się nie boję, po prostu już się dobrze czuję

 

-- 28 lip 2014, 21:32 --

 

neon, na lumpy ostatnio rzadko, bo na to hobby trzeba mieć czas i to w dodatku w soboty rano, bo wtedy jest 50%, a inaczej to się nie opłaca. A ja w soboty rano ostatnio zawsze jestem z M.

Teraz mam fazę na zamawianie ubrań z Chin, bo są ładne i też tanio to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Hania ja bym powoedziala lekarce bo poczytaj blog Depakiniarza jak on wpadl w manie co sie dzialo, mysle ze warto zajrzec a Twoje zachowanie bardzo podobne jest do Jego .. Chlopak popadl w dlugi w manii wlasnie... Nie ukrywalabym tego faktu przed lekarka ale zrobisz jak bedziesz chcial a , uwazam ze lekarz jest po to zeby wiedzial o naszym samopoczuciu .

 

neon :*********** mrau

 

Infinitymam jeszcze w tej samej nodze chondramalacje rzepki kolanowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×