Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :************ oj to faktycznie Ci sie podzialoz ta lodowka :( szkoda rzeczy z zamrazalnika , oby nic sie nie popsulo.

 

Wiesz mnie po vicebrolu tez glowa bolala ale teraza jak biore juz nie boli a wszpitalu myslalam ze oszaleje jak bralam na noc.A zawroty troche sie uspokoily>

 

 

Ja w dolku strasznym co chwile placze.

Przez to biodro.

 

Mykam sie myc i ubierac

 

:papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć spamowicze. Jak dzień?

U mnie bez zmian, herbata silna na pobudkę, a teraz czytam słownik informatyczny i liczę na zaliczenie egzaminu za rok zawodowego, na który już teraz wkuwam.

 

Z dołujących tematów, to boję się bezdomności i że umrze mi mama, nikt nie będzie mnie wspierał i zdechnę z głodu gdzieś zasikany na ulicy. Staram się zmniejszać ten lęk i wykorzystać go pozytywnie biorąc się za naukę i przygotowując do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet posprzątał w pokoju, ale nie mam bałaganu. :P

Już nie mam czego w domu sprzątać, bo w każdym pokoju już jest porządek.

 

Jak czegoś nie ma to żal, że nie ma. Jak jest, to znowu brak celu w życiu, bo nie ma do czego dążyć.

Jakbym nie miał herbaty to bym poszedł do sklepu i sobie kupił, wyszedłbym na miasto. A tak herbata już jest i pozostaje siedzenie w domu. Bo na spacery sam już nie chodzę. Może na rowerze zacznę jeździć, ale to do przemyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam . Dostalam Tolperis, Aglan 20 , pantoprazol na oslone na zoladek i mase fizykoterapii ale nie ma juz terminow nigdzie :why::why::why: 26 sierpnia ide do kontroli ale powoedziala ze sie to schorzenie ciezko leczy bo to w miejscu ktore ciagle pracuje .

 

Mam dosc , ide sobie zrobic salate na obiad i mam cukinie wiec zrobie zniej kotlety i do tego ziemniaczki.

 

 

Buaaaaaaaaaa rozpadam sie na kawalki!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×