Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie poszły spać dziewczyny. A mnie tu ludzie męczą starymi filmami i jazgotem z ulicy. Nie jestem w stanie "racjonalnie" przestać na to reagować.

 

No a jutro długi dzień mnie czeka, muszę się przekwalifikować z wariata w miłą, pewną siebie,odpowiedzialną osobę :lol:

 

Tak że trzymajcie się i do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

nie śpię od 2 w nocy

burza była i Zgrywusek się przestraszył, cały się dygotał i spoglądał w okno, ma traumę po sylwestrze pewnie bo wcześniej się nie bał, siedziałam i go głaskałam

nie mogłam po tym już zasnąć

 

-- 26 lip 2014, 07:32 --

 

czy ktoś pamięta :smile:

 

[videoyoutube=tu1ji_SL3rg][/videoyoutube]

 

-- 26 lip 2014, 07:39 --

 

kurde, tego się słuchało, wzruszam się wracając do tych utworów

[videoyoutube=zYMHFSc7Tsg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, monmaria, Infinity, :*************** wieslawpas, :papa::papa:

 

To nic wielkiego , po prostu na kursie wizazu uzyczam swoich oczek do malowania.

 

A praca tymczasowa bo tylko dwa weekendy ten i kolejny.

 

mirunia, makijaz wieczorowy mi sie podobal , dzienny juz nie bardzo bo byl taki w bezowycm kolorze a ja takich nie lubie ;)

Co porabiacie ludziki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, na rozmowie kwalifikacyjnej kazali mi odegrać jakąś scenkę, ale nie pozwolili użyć tych argumentów, co dwie poprzednie osoby, więc nic nie powiedziałam.

nawet nie czekałam na oficjalne wyniki, bo się mogę domyślić, że nie szukają osób, które nie umieją mówić

Wróciłam, a tam ojciec się drze, bo nie umie czegoś w kuchni zrobić, matka puszcza pierdolony teleexpress i nikt nawet ze mną nie porozmawia, tylko skwitowali "o, wściekła wraca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gdybym wykonała to zadanie i po prostu by mnie nie przyjęli, to bym ani raz nie płaknęła, ale mnie po prostu zamurowało, tak jak kiedyś na egzaminie na studiach przez który musiałam powtarzać rok i ileś razy w podstawówce, jak musieli kogoś na środek wypchnąć na konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×