Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

LATEK1962, dziekuje :) wiesz mnie naprawde jest ciezko sa momenty ze chce walnac tym zyciem w kat i przestac istniec ale nie moge , ciagle gdzies tam wierze ze moze byc jeszcze dobrze i chce wrocic do dawnego swojego zycia . Ponoc to niemozliwe zebym wrocila calkiem ale chce na ile moge funkcjonowac i zyc w miare normalnie , ale jestem zmeczona ta walka ciagla w sobie .

Tyle ze sie nie poddam , nie umiem , nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej :* Nie jeszcze nie weszłam, 28lipca dopiero. Ale grunt,że zeszłam z najgorszych chyba jazd po schodzeniu z wenli, teraz już jakoś to ogarniam a przynajmniej się staram. A jak się czuje? Fizycznie kiepsko, jakieś przeziębienie chyba, czyrak mi wsykoczył i takie dziadostwa. Psychicznie też siadłam przez to ale trzyma mnie myśl zmiany leków i ino zobaczymy jak to będzie ;) Czy wystrzele w kosmos z energią po tych lekach czy po prostu będę w stanie kontrolować depresję. A jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, ja trylko coaxil dwie tabletki biore a to slabiuski antydepresiak i doraznie hydroxizyne . Tyle ze taka w syropku jak dla dzieci ... :mrgreen: i tyle

 

Maggda92, Kochana ja po venli to umieralam , okropny lek , najgorsze jazdy po niej mialam ale jak odstawilam to dwa tygodnie mialam takie nerwy ze nie moglam usiedziec na miejscu , takie pobudzenie duze psychoruchowe, mam nadzieje ze mobek Ci spasuje on jest niezly , na mnie na poczatku niezle dzialal.

 

-- 25 lip 2014, 18:12 --

 

Ferdynand k, a to mamy ten sam lek ja tez biore to co Ty tylko 2 tablety zamiast 3 bo mi zoladek siadl ale 5 mam wizyte i porozmawiam zlekarka o tym , musze brac polprazol bo mam bolesci inaczej.

Jakie suplementy bierzesz?

 

Ty nie masz czasem anhedonii? bo tak mi to pasuje jak pisales gdzies o depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Jak brałam venlę było ok, to znaczy wyciągnęło mnie na prawdę z dużego doła gdzie nawet w szpitalu pielęgniarz który mnie zaczepiał, zagadywał w końcu mi powiedział, że da mi spokój o widzi że jestem ledwo żywa.

Coś w tym jest z tymi nerwami bo jestem nerwowa rzeczywiście, pobudzona teraz nie ale byłam tylko mogło przez to przeziębienie się stępić i aż tak bardzo nie czuję.

NAJGORSZE to prądy przechodzące przez głowę i zęby, można głową walnąć w ścianę z bezsilności :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, tak znam te prady tez , ale to mija . Moze mobek bedzie tym lekiem ktory Ci pomoze . Mnie za bardzo pozniej napezal jak zwiekszylam dawke i za d uzo atakow mialam na nim .Ale to ja a ja to lipa do lekarstw jestem wiec u Ciebie bedzie na pewno inaczej .

 

-- 25 lip 2014, 18:15 --

 

Ferdynand k, a ja suple wszytskie odstawilam , wstyd sie przyznac , bralam omega i bralam magnez i stwierdzilam ze mi nie pomagaja i przestalam kupowac :oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Jaką miałaś dawkę? Ja mam się najpierw przyzwyczaić na jakiś śmiesznych dawkach ale ogólnie mam brać 450mg

 

-- 25 lip 2014, 17:17 --

 

mirunia, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, brac mialam trzy tablety na dzien i dojszlam do nich prawie bo bralam dwie i pol i jak zwiekszylam to lipa .

 

mirunia, Ja zjem :mrgreen::mrgreen::105:

 

Kochana no ja sie nie poddam , nigdy w zyciu . Nie potrafie , musze pokonac chociaz w jakiejs czesci ta francowata chorobe.

Wlasnie afka wezme cwiartke , mnie vicebrol nawet usypia :D:mrgreen: Bylas gdzies dzis Slonce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jak usne to spadne im z krzesla :D :D na srodku sali :D ahahhahahaahaha niech mnie spoliczkuja to znow bede gotowa do pracy :D

 

-- 25 lip 2014, 18:27 --

 

Maggda92, mozna ale to juz mysle w jakisik ektremalnych przypadkach .

 

Ferdynand k, wlasnie anhedonia tak myslalam. A miales inne leki na to? czy tez masz taka slaba tolerancje na leki jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×