Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś czytałam o tym, jak kolejność urodzenia wpływa na relacje w związkach, jak manifestujemy swoje potrzeby. Miało to sens, ale oczywiście przy założeniu, że starsze rodzeństwo opiekuje się młodszym, że rodzice oczekują odpowiedzialności i.t.p.

 

Natomiast nie znoszę takiego przezywania :roll: Bo u kogoś w domu się mówi, że wszyscy A są generalnie B, to będzie chodził i mówił każdemu A, że jest B, nawet jeśli to jest coś niepochlebnego i nieprawdziwego.

 

Tak właśnie w podstawówce mówili, że jestem samolubna i rozpieszczona nie dlatego, że byłam samolubna i rozpieszczona (bo w domu na pewno nie dostawałam każdej rzeczy jaką sobie umyśliłam, a w szkole raczej chciałam innym pomagać, dzielić się), tylko dlatego, że u nich w domu się mówiło, że jedynaki są takie a siakie. Bo to też było w czasach, kiedy ludzie mieli średnio jednak to 0.6 dziecka więcej, teraz takich chorych jazd nie ma, że nawet do mojej matki się ludzie przypierdalali czemu nie urodziła więcej dzieci, bo ja powinnam mieć młodsze rodzeństwo albo chociaż psa, bo jakaś nie bardzo będę. Praktycznie patrząc, mieli rację, ale chodzi mi minimum poszanowania czyjejś prywatności.

 

Nie no ja się dzisiaj tylko do odstrzału nadaję. Najpierw mnie jakieś pipy przezywają, potem odstawiam na rozmowie postawę "cielę na torach", na koniec słucham tych innych kandydatek, słucham, i wydaje mi się, że mam coraz mniej wspólnego z tym światem młodych, wykształconych ludzi. Wprawdzie studia mam skończone, ale już jakiś czas temu, a te osoby wszystkie pracują na studiach, do tego ja nie ogarniam takiego korporacyjnego bełkotu i pieprzenia z uśmiechem i pełnym przekonaniem o dokładnie niczym :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Fajna spraw strzelnica, kurde u nas nie ma takiego bajeru, miałas trafienie za 10?. Ja chodze na saunę i ona fajnie relaksuje, i fajnie sie po niej spi.

 

-- 26 lip 2014, 20:57 --

 

cyklopka, Niee, raczej yyyy nie wiem, chciałbym cię poprostu zrozumieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, a twój kolega trafił dla ciebie pluszowego misia? :D

 

cyklopka, nie ma co sie oszukiwac, wszyscy jestesmy obłudni, w wiekszym czy mniejszym stopniu. co do ludzi to mam podobnie, jednak potrafie z nimi pozytywnie spedzac czas, to na dluzsza mete zachowuje dystans. dlatego uwazam ze fajne byloby znlezc ta druga połówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to obłuda? Jestem szczera wobec siebie, że szukam pracy w dużej firmie, żeby być niezależna finansowo, natomiast nie odpowiadają mi, że sposób bycia, reakcje, mają być według jednego klucza. Pracodawca to wyczuwa i ja wypadam jak cielę. Jeśli chodzi o zainteresowania, pasje, priorytety, to ja i moi niby-rówieśnicy równi wykształceniem (ale w delikatnie innych dziedzinach), jesteśmy jakby odgrodzeni dużą kopułką z plastiku. Nie wlezę tam do nich.

 

Dla mnie prawdziwi ludzie to tacy, których interesuje coś poza pracą/studiami/imprezkami. Jest tyle fajnych rzeczy, o których można pogadać: stare polskie komedie, Gwiezdne Wojny, ukraińska muzyka ludowa, leki przeciwdepresyjne... A oni tylko praca/studia/imprezki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, komandos jakiś kurna, az strach z tobą pisać, jeszcze mnie odczszeli z zazdrosci. jedzicie autobusem, by pomiescic gdzieś te misie ;) a taka wena mnie naszla, ty wydalas 2 tysia to ja wezme pare stówek i pochodze po nocnych bajazlach na maszynach hazardowych pograć, troche czlowiek sie rozerwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie dla wszystkich stare polskie komedie, muzyka ukrainska, czy gwiezdne wojny sa ciekawe, musisz szukac swoich jak ci inni nie odpowiadaja.

 

-- 26 lip 2014, 21:38 --

 

czarnobiała mery, no to spoko, dzinwe że żołnierz ma taka cierpliwosc, mój kuzyn opowiadł mi ze jeden przystawił mu nóż do gardła, a potem kazał w zimę mu iść 5km do hangaru "idź spradź, czy cię tam nie ma" a dziękuje dziekuje przyda sie, ale jeszcze nie uderzam, czekam aż barany sie zlecą, to sobie jakies fajne panienki pobcinam, moze ktos da sobie w mordę, to sa dodatkowe smaczki tej wyprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, moja siostra stwierdziła, że M. ma anielską cierpliwość dla mnie ;) Dzisiaj chciałam uciekać przed policją, której nie było. I potem jak by mnie zlapali, to miałam pomysł, że będę kazać policjantowi robić pompki za karę. Chciałam, żeby M. położył się na środku ulicy dla mnie i robił pompki. I chciałam, żeby dla mnie polował na dziki. I chciałam być motylem, żebym mogła biegać po trawnikach, nie depcząc ich. Więc czytam o motylkach na forum pro ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×