Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Hey :) :papa::papa: wiesz z tymi ludzmi to roznie jest , generalnie malo znajomych mi zostalo a z rodziny mam ciotke (mamam nie zyje od 21 lat) ojca z ktorym mam slaby kontakt i siostre z ktora teraz jakos lepiej sie zaczelo ukladac . Ciotka mi sporo stresow napeedzala bo nie rozumiala mojej choroby i stale mowila ze mam sie wziac w garsc , od kiedy powoedzialam ze jak mi bedzie tak powtarzac to z nia nie bede juz rozmawiala wcale jest lepiej , teraz troche pomaga jak nie mam pracy ani swiadczenia z Zus.

Widze ze obydwie jestesmy na etapie poszukiwania pracy :) ja tez skladam cv :)Oby sie nam udalo :great::great:

 

A co do nudy masz calkowita racje , tyle rzeczy jest ktorymi sie mozna zajac .

Ja dzis uklecilam kilka par kolczykow na sprzedaz do sklepiku dla kolezanki , sa etniczne z koralikow fimo ale przekornych bo z cyrkoniami . Teraz zrobilam pranko i chyba pojde na spacerek.

 

A co do chorob to mam ciut zaburzen niestety i ciezko mi z tym funkcjonowac ale sie staram na ile moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, widocznie ale na mnie najlepiej dziala terapia zajeciowa bo przestaje myslec o tym co sie dzieje we mnie s kupiam na innych rzeczach i sprawach . Mysle ze to nie tylko na mnie dobrze dziala.

 

 

amelia83:************

 

-- 25 lip 2014, 17:52 --

 

Dzis sie stresuje jutrzejsza praca , ale musze dac rade bo kasa mi z nieba nie spadnie .

Wezme najwyzej afka doraznie byle dac rade i sie oswoic z ta nowa sytuacja i z widownia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×