Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jakichś wygórowanych wymogów :mrgreen: Chyba tylko tyle żeby był dosyć wysoki,bo ja jestem i głupio bym sie czuła gdyby był niższy ode mnie.

 

Lubisz swoja rodzinę??( tzn. tą dalszą,typu wujek ciocia i kuzynostwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale ostatnio polubiłam bajki, takie na wielką skalę, dużej produkcji, kiedy ostatnio przeżywałam dołek, odwiedziłam kino i wybrałam się na Kung Fu Panda, nie powiem w kilku momentach nawet się uśmiechnęłam, a teraz czekam na MADAGASKAR 2 :D

 

Czy myśleliście kiedyś na poważnie o wstąpieniu do klasztoru? Jeśli tak z jakich przyczyn, powołania czy zdarzeń losowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię odwiedzać lekarzy,żadnych,jakiś mam uraz. Ludzie w fartuchach przed którymi trzeba się spowiadać,tak ich postrzegam ;) A dentysty nie lubię najbardziej :mrgreen:

 

Jeśli kogoś w jakiś sposób oceniasz(np.na ulicy przypadkiem) to na co w pierwszej chwili zwracasz uwagę w wyglądzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Zagubiona=> Jeśli kogoś w jakiś sposób oceniasz

Nie oceniam ;) . No chyba że kołuje się na boki, trzyma flaszkę w ręce i wygląda jakby się bał wody - wtedy to ewidentny menel :mrgreen: . Na co najpierw zwracam uwagę? Na twarz.

 

Najbardziej wstydliwa sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie :)

niestety, od pół roku jestem wyprana z jakichkolwiek wartości i consequently jak śpiewał gdzieśtam kiedyśtam Slipknot: "my heros are dead, they died in my head"

 

często miewasz bezsenne noce i jak sobie z nimi radzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 bit :mrgreen:

 

Sądzisz że sny mają jakieś znaczenie?? Mi np. jakieś dwa tygodnie śniło sie że zadźgałam śrubokrętem krokodyla w domu mojej cioci,a na drugi dzień mój kuzyn zdemolował jej mieszkanie pod wpływem jakiegoś świństwa.

Chodzi mi o to czy myślisz że to miało ze sobą jakiś związek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie uwierzyć w to, że są ludzie o wielkiej wrażliwości którym nieświadomie może się coś wyśnić, może to był przypadek ale słyszałam już o kilku takich sytuacjach i zwykle się sprawdzały.......z resztą jak wytłumaczyć to, że gdy mojej mamie śnią się zęby lub grzyby zawsze po tygodniu najpóźniej ktoś z naszej rodziny jest chory........ja to przyjmuję do wiadomości nie wnikając w naukowe przyczyny....bo po co, nie wszystko da się wytłumaczyć:-)

 

 

Czu uważasz, ze są sytuacje w życiu człowieka gdy powinien użyć siły fizycznej, np spoliczkować kogoś, czy nie dopuszczasz absolutnie "przemocy fizycznej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uratuję sytuację:

Czu uważasz, ze są sytuacje w życiu człowieka gdy powinien użyć siły fizycznej, np spoliczkować kogoś, czy nie dopuszczasz absolutnie "przemocy fizycznej"?

Uważam że przemoc można zastosować tylko w obronie własnej lub kogoś ( gdy ktoś Cię najpierw uderzy, bądź Twoją bliską osobę lub obrazi Ciebie/kogoś bliskiego w jakiś obrzydliwy sposób), bądź ewentualnie można spoliczkować niewiernego kochanka :P. Natomiast niedopuszczalne jak dla mnie jest szukanie zaczepki i prowokowanie przemocy.

 

Czy pobiłeś/łaś kiedyś kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odczuwam chęć spełniania się społecznie, dlatego myślę o współpracy z młodzieżą, głównie w szkołach srednich w placówkach artstycznych, zawod nauczyciela, nie tylko formalnie, lecz z misją wychowawczą,

 

pragnę kiedys stworzyć własny program nauczania z daneg przedmiotu, a tak pozatym to jakaś spokojna posadka kustosza :smile:

 

pytanie: czy zdradziłeś bliską Ci osobę, jeśli tak to powiedziałeś o tym czy zataiłeś? chodzi o stały związek,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyć studia, znaleźć jakąś porządną i stabilną pracę, poznać cudowną kobietę, z którą spędzę resztę życia i tym życiem się razem z nią cieszyć ;)

 

Jeśli to jest odpowiedź na moje pytanie....to ja jej nie rozumiem.......

Widzę, że ktoś wykasował pewien post, było pytanie w stylu co chcesz osiągnąć w życiu czy jak żyć albo coś w tym rodzaju. Widocznie autor(ka) tego pytania wykasował(a) go kiedy już pisałem odpowiedź. Stąd nieporozumienie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie MOCca, nigdy nie zdradziłam, ale zrobiłam coś na co ta bliska osoba nigdy by się nie zgodziła, to było kilka lat temu, nie wie o tym do tej pory, tylko ja ponosze konsekwence mojego czynu, to by ją tylko bardzo zraniło. Mam nadzieję, że nidgy się o tym nie dowie, ja musiałam nauczyć się z tym żyć.

 

Czy istnieją jakiekolwiek okoliczności które spowodowałyby że wybaczyłbyś/wybaczyłabyś zdradę lub kłamstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×