Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki


Dydona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę dostać książke "Oswoić lęk" U mnie w empikach w mieście nie ma i nie można zamówić ma ktoś do sprzedania a jak nie to na allegro by było podajcie wskazówki jak zdobyć książke.

A ja polecam księżke: "POKONAĆ LĘKI I FOBIE, jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki" autor: Judih Bemis Amr Barrada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem Wgłąb Maelstromu, antologię opowiadań ze świata Warhammera 40000. Większość opowiadań jest całkiem fajna, ale niektore nazwy brzmią śmiesznie po spolszczeniu.

 

W ogóle, to poczytałem sobie jakie są ceny książek na zachodzie - te same co u nas. Stwierdziłem, że przestanę kupować książki, bo nie widzę powodu by za nie tyle płacić. Jakbym powiedział pracodawcy, że chcę dostawać tyle samo pieniędzy co zachodniacy, to by mnie wyśmiał, dlatego Ja będę robił tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie czytam książek, koneserem literatury nie jestem. Czytam tylko obowiązkowe lektury, ale ostatniego tygodnia sierpnia coś mi odbiło i poszłam do biblioteki. Przeczytałam przez tydzień 4 książki, które łączyło jedno: w każdej pojawiła się postać psychopaty. Dwie mi się wyjątkowo spodobały, mianowicie "Artysta zbrodni" i "Psychopata". Nie wiem co mnie podkusiło, aby coś takiego wypożyczyć (może przez moje dziwaczne myśli). Czy ktoś czyta z was takie książki? Chciałabym coś wypożyczyć, ale trudno coś wybrać, gdy książki nie są posortowane i trudno odnaleźć coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o psychopatów lub odmienne postrzeganie otoczenia polecam książki rosyjskich autorów.

Jeśli chodzi o szukanie sensu życia itd. czytałam wiele książek OSHO , A.De Mello "Śpiew Ptaka" jest też dobry.

Psychologiczne: Potęga podświadomości, W życiu możesz wybierać, Świadomość samego siebie, Neurotyczna osobowość naszych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy czytał ktoś książkę "Oswoić lęk". Zamówiłem ją przez internet kilka dni temu i wciaż z niecierpliwością jej oczekuję. Nie liczę na cudowne ozdrowienie, ale na długotrwałą terapie z samym sobą dzięki radom zawartym w tej książce. Z nerwicą walczę 2,5 roku, z lepszym lub gorszym skutkiem (absolutnie żadnych leków) Bywają koszmarne sytuacje, lecz mam okresy dobrego nastawienia kiedy potrafię być normalny zupełnie. Pracuję, studiuję, mam nerwowy i szybki tryb życia, ale myślę..., mam taką nadzieję, że ta książka pomoże mi radzić sobie z tą potworną dolegliwością. Wyraźcie opinię Ci co czytali. Pozdro świry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Oswoic lęk,,Judith Bemis i Amr Barrada?

Ja czytalam.Faktycznie mozna duzo dowiedziec sie o zachowaniach pozwalajacych radzic siobie z lękiem.Dobra ksiązka napisana przystepnym językiem.Sporo jest na temat tzw.dialogu wewnętrznego ktory prowadzimy sami ze soba,ktory to napawa nas lękiem,ksiązka uczy jakie rozmowy prowadzic aby zniwelowac lęk.Jest sporo cwiczen jak opanowac lęk w codziennych sytuacjach.

Ksiązka godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×