Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiem co w tym może być przyjemnego :roll:.
nie wiem czy wiesz ale kobiety i mężczyźni inaczej odbierają seks, dla faceta to sprawa czysto mechaniczna tak jak pójść się odlać, dla kobiety liczy się zaangażowanie emocjonalne

 

No to chyba powinienem być kobietą ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co w tym może być przyjemnego :roll:.
nie wiem czy wiesz ale kobiety i mężczyźni inaczej odbierają seks, dla faceta to sprawa czysto mechaniczna tak jak pójść się odlać, dla kobiety liczy się zaangażowanie emocjonalne

o feeee :roll:

Raczej na pewno ja nie wiem jak można się bzykać dla samego bzykania :roll:

 

ja nigdy nie zrozumiem co złego w byciu prawiczkiem sorry lepszy prawiczek nic dupczyngier tak samo lepsza dziewica niż taka co daje po miesiacu czy po dwóch chodzenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, :lol:

 

-- 14 kwi 2014, 19:42 --

 

W warcaby zapewne tam grają :pirate:

nie rozmawiają, później jeszcze trochę rozmawiają i jeszcze trochę pogadają i może wtedy jak już tak naprawdę sobie pogadają wsadza lód w jej majty i potem mówi że jak już jesteśmy przy temacie lodów, to jest berło do opierdolenia i trzeba subtelnie do końca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manbearpig, że jest taki nieprzechodzony i wartościowy? Ma pewne zasady? Nie wiem cięzko byloby mi mieć faceta który poszedł do burdelu by sobie ulzyć. A Ty byś zaaakceptował dzivke albo gościówe która dawała tyłka każdemu po miesiącu dwóch znajomości. Wyobraż sobie ile taką laskę już miało facetów przed Tobą ? Nie czujesz pewnego niesmaku bo ja mam tak ze mi się wymiotować chce jak o tym pomyślę. No sorry trzeba się szanować. Idąc do łózka z kimś idziemy do łóżka z jego poprzednimi partnerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, Tak, a nawet szczęśliwy :) No zwykłe spotkania kino, muzeum jakaś restauracja itp.

ja pjerdole z kurva prowadzasz sie po restauracjach, muzeach...moze jesteś zwyklym sponsorem jakiejś studentki, to teraz takie modne...

Nie wyobrażam sobie spacerowac z dziwka po mieście i jeszcze placic za kolacje, kino...moze jeszcze napiszesz ze całujesz sie z nia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś zaaakceptował dzivke albo gościówe która dawała tyłka każdemu po miesiącu dwóch znajomości. Wyobraż sobie ile taką laskę już miało facetów przed Tobą ?

masz trochę racji dlatego marzą mi się nastoletnie dziewice, tylko dlaczego one nie marzą o mnie? :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manbearpig,. No sorry trzeba się szanować. Idąc do łózka z kimś idziemy do łóżka z jego poprzednimi partnerami.

Większej głupoty nie przeczytałem w Twoich postach, usprawiedliwiam Cie jedynie Twoim NN...

że co proszę? A co myślisz, że choroby weneryczne i brodawczaki biorą się z księżyca? Duża ilość partnerów seksualnych to ryzyko większego zachorowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś zaaakceptował dzivke albo gościówe która dawała tyłka każdemu po miesiącu dwóch znajomości. Wyobraż sobie ile taką laskę już miało facetów przed Tobą ?

z drugiej jednak strony ładne laski zawsze będą mieć duże powodzenie i wielu partnerów. pytanie czy lepiej jeść tort dzieląc go z z innymi, czy kaszankę samemu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościówe która dawała tyłka każdemu po miesiącu dwóch znajomości
przecież w dzisiejszych czasach a nawet dawniejszych to normalka seks po paru tygodniach znajomości, nawet ja wybitnie mało doświadczony nie widzę w tym nic złego nawet na pierwszym spotkaniu jeśli zaiskrzyło a to że partner wcześniej miał iluś tam partnerów to chyba normalne, nienormalne to jest być tak niedoświadczonym jak ja. ;)

 

Ja niestety biedny jestem, o bardzo niskim statusie społecznym mimo zaawansowanego wieku i nie stać mnie na stawianie paniom ;) raczej ja szukam sponsorki tylko która by takiego chciała a panie po 50-ce dla któych ewentualnie mógłbym być łakomym kąskiem raczej mnie nie interesują. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś zaaakceptował dzivke albo gościówe która dawała tyłka każdemu po miesiącu dwóch znajomości. Wyobraż sobie ile taką laskę już miało facetów przed Tobą ?

Co mnie do kurvy nędzy obchodzi przeszłość laski z która jestem.

Myslisz ze jak poznajesz kobiete czy faceta w wieku 25+ to on/ona nigdy nie dymali sie w swoim życiu.

chwilami mam wrażenie ze jestes nie z tego swiata albo zyjesz w swoim wyimaginowanym idealnym swiecie ktory jest tylko i wyłacznie w Twojej głowie ale rozczaruje Cie rzeczywistość bardzo odbiega od Twoich ideałów..

Na marginesie, nigdy nie spotkałem laski która czekałaby z sexem miesiac czy dwa no moze te w obecnych czasach z podstawówki..

 

-- 14 kwi 2014, 20:34 --

 

macieywwa, Nie wiem co ty masz do prostytutek. To normalne kobiety :D

Tak to normalne kobiety ale dziwki sie rucha i nara, a nie spaceruje za raczke po knajpach i muzeach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×