Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie meczy dzis mocne napiece i nie wiem jak sobie z tym poradzic, mysle ze potrzebuje rozmowy. Nie moge sie doczekac, az bede mogl pojsc pogadac sobie na parkingu a jak wroce to zazyje sobie jakies benzo na uspokojenie. W sumie nie wiem co lepsze, clon, afobam, czy moze chlorprotixen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś doświadczenia z liceami zaocznymi/prywatnymi? Jestem w 3 klasie liceum, ale nie chcą mnie dopuścić do matury i myślę, czy by nie spróbować się przenieść... Jak mi faktycznie postawią z czegoś laskę na koniec (tak jak grożą na każdym kroku), to mam rok w plecy i klasę do powtarzania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, tutaj wszyscy chetenie z porozmawiaja.

W to nie wątpię, tylko chodzi mi o tematy dużo głębsze.. a o takie tutaj trudno (stwierdzam po obserwacji :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, aha, to zapodaj jakis temat.

Teraz nie mogę bo idę się umyć.. Trochę uważam to nawet za zbędne, bo nie chcę poczuć znów olewki..

Nie zakładam jej, ale już się z nią spotkałem.

Wybaczcie za moje głupie wywody..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja tam jestem uzalezniony od tych rozmow na parkingu jak od narkotyku. Mirtapizyna biore i jakos spie. Generalnie nie wiem czy zasypiam po lekach, czy sam z siebie poniewaz czas od zazycia leku do zasniecia jest bardzo dlugi. Mimo wszystko kazda noc mam przespana i nie cierpie na bezsennosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×