Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

..ochote, by wywalic z siebie ta cala wscieklizne z ostatnich 32 miesiecy chorowania.. Wchodze i mam ochote zalozyc temat, kilka tematow..

..a nie moge.., bo nie bede w stanie ich kontynuowac...

Nadal utrzymuje sie koktajl objawow, od somatyzacji po urojenia. Najgorsze sa zaburzenia tresci myslenia, bo przez to nie moge sie kontaktowac z prawie nikim z moich znajomych i bliskich mi ludzi listownie/mejlowo.. Nie ma takiej szansy, zeby ktos po drugiej stronie nie zorientowal sie, ze cos jest inaczej i nie zinterptretowal tego na niekorzysc intencji, jakie mi niby towarzysza lub czegokolwiek. To cos jak z tym, ze smutnych odbiera sie jako naburmuszonych czy wynioslych. W zaburzeniach jestem w stanie zantropomorfizowac kazda emocje i posluzyc jej za material. Potrafie czuc nieswoje uczucia.. Ludziom na ogol trudno wyobrazic sobie odmienny poziom wrazliwosci, a jesli rejestr jest szerszy, to juz latwo o posadzenia o histerycznosc i kruchosc, a nawet teatralnosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , nie mam , ale mógłbym sie zastanowić nawet głębiej , czy moje ciało nie ma wpływu na pracę przty komputerze . Nigdy tego wcześniej nie miałem .

Tak samo dawniej po Trawie często przy dotknięciu żelaznych częśc i przechodziły mi przez ręce wyładowania elktrostatyczne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×