Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Na kilka(naście) piw w zaleznosci od rodzaju traumy jaka mnie spotka w kolejnym tygodniu. Jeśli segment który właśnie rozpieprzam w ramach remontu mieszkania zwali sie na mnie tez nie bede mial nic przeciwko chyba ze miedzy mna a segmentem znajdzie sie ta gruba swinia z administracji odpowiadajaca za odbiory i legalizowanie instalacji ktora wylaczyla mi prad i wode jak wydalem w ch..j kasy na wypozyczenie potrzebnych narzedzi. No coz baba z wozu koniom lzej tym bardziej ze wchodzi w dupe bieglej od hemoroida. co do reszty nie narzekam wakacyjnie bedac w zachodnich niemczech nazarlem sie wurstow i popijałem pysznym Altem jeszcze aut nowe by sie przydało bo przez takie 2 miesieczne wycieczki seicento zaczyna byc wyraznie za ciasne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dawno jeszcze modliłam,żeby się już nie obudzić i pytałam po co to wszystko, dlaczego akurat ja muszę się tak męczyć

 

a teraz mam ochotę znowu na jedzenie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Wnioskuję że nie możesz umrzeć wtedy kiedy jesteś głodna:D. Każdy ma jakieś ale w moim przypadku jeśli mam gdzieś iść z zaproszeniem od znajomych to ok a tak wolny jak papuga w klatce która musi się gdzieś wygadać dostaję znieczulicy społecznej. A czego dzisiaj chcę, żeby ten dzień nie był tak nudny jak wczorajszy i żebym miał szanse popatrzyć na inne okna niż okno Windowsa,wyjść do ludzi zamiast się wylogowywać i zacząć mówić a nie pisać do znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, :great: Dokładne odzwierciedlenie mojego stanu ... Ja cie zakopie a potem Ty mnie ! :tel2:

no dobra...ale najpierw mnie zerżniesz, tzn. niby ja Ciebie ale tak, że ja martwy a Ty nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×