Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie tez pozale. Ostatnio mam problemy ze skora. Wszystko zaczelo sie od swedzenia glowy jakis tydzien temu. Nie mam lupiezu ani nic, po prostu mnie swedzi i czuje ze cala glowe mam obolala od tego. Na dodatek dzis zawuwazylam, ze luszczy mi sie skora na tatuazu w jednym miejscu Co prawda nie jakos mocno ale wyraznie ja czuc. Zastanawiam sie czy to normalne, bo do tej pory wydawala sie gladka :bezradny:

 

Kiedys przeczytalam na jakiejs glupiej stronie, ze tatuaz to jest stan przed czerniakowy i mi te ,,ciekawostki" nie chca teraz wyleciec z glowy" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam :oops:

aga9115,

taa ja wlasnie tez chcialam zrobic drugi, ale sie naczytalam za duzo i nagle mi sie odechcialo :evil: Jestem i tak umowiona za tydzien do dermatologa bo sprawdzam co pol roku wszystkie pieprzyki 8) wiec powiem o tym. Mam nadzieje, ze po prostu nie dbalam za bardzo o to miejsce i sie teraz lekkio luszczy. W ogole cala skore mam po tej zimie straszna. Moje lydki niekiedy wygldadaja przed posmarowaniem balsamem jakbym jakas luszczyce miala: :x

 

A co ci sie z ta reka stalo? Bo czytalam o jakiejs krostce, cos sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe wiesz co mam coś na zgięciu palca na prawej dłoni po wewnętrznej stronie, mam to od niecałego roku, a to wygląda jak taka wypukła krostka z czerwonym środkiem (takim jakbym np. ukłuła to miejsce i zrobił się skrzep). Ta krostka jest malutka, bo ma może średnicy z 2 mm ale że nie znika, to muszę to skontrolować. A wizytę u derma mam dopiero na 2 kwietnia :(

 

a co do łydek, to mam to samo, z tym, że ja zawsze bardzo suchą skórę na nogach miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, wydaje mi sie, ze wiem o czym mowisz. chociaz nie jestem pewna. Ja mam kilkanascie takich malenkich kropeczek na calym ciele. Maja max. po 2 mma i sa czerwone cos jakby skzep lub pekniete naczynko, tyle ze okragle. Szukalam nawet czegos na ten temat w naszym ukochanym googlu ale nic nie znalazlam:( Nie wiem co to. Te najstarsze mam juz od kiklu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja mysle ze nasza nerwica ma tez wplyw na stan naszej skory,,..ja zawsze mialam super skore gladka itd...a teraz non to jazdy...ja mnie nie swedzi to jest mega sucha...szczegolnie na nogach...albo sie luszczy miedzy malym palcem u nog...u reki jakas sucha plama na palcu...wiec nie myslicie ze nerwica odbija na sanie naszej skory...???

 

-- 10 mar 2014, 20:37 --

 

aga ellwe ja mam tez pelno takich czerwonych kropeczek na brzuchu szczegolnie;)i juz tez sie schizowalam co to jest...jakby male krwinki..sama nie wiem...ostatnio kolo piersi nowe zobaczylam((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, ja tam wolę się zorientować, póki nic się z tym nie dzieje, najwyżej mi to usuną i będzie po sprawie. Czytałam, że to może być nieczerniakowy nowotwór skóry, który na szczęście nie daje przerzutów i nie rośnie za szybko. Nie wiem, czy masz dokładnie to samo, co ja, ale jak mówisz, że masz więcej takich kropek, to myślę, że to nie to (bo ja mam tylko jedną taką kropeczkę). Za to mój men ma też mnóstwo małych czerwonych kropek na ciele od paru lat i nic się z tym nie dzieje ;) a wyglądają one nieco inaczej niż to moje.

Pozostaje mi czekać z niecierpliwością do kwietnia, mam nadzieję, że w dniu, jak będę miała mieć wizytę, nie będę rodziła :D

 

-- 10 mar 2014, 20:38 --

 

Marta, a te punkciki masz wypukłe? Bo ja mam też a'la takie małe krwinki, ale na jakby wypukłej podstawce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwcyzny a ja mam jazde..... Jutro mam dermatologa... i sie boję w ch.... ze to moje plamy to toczen.... < od 3 dni mam kolejna plame na brzuchu tym razem.... :(( od pol roku napikalaja mnie stawy kolanowe i jeden w lokciu..... plus te plamy i jak zjem cos kwasnego to zaraz mam jakies plamy na jezyku,.... ale ne afty, bo afty s abiale ja mam tak jakby mi blone sluzowa zezarło..... i te plamki moze ze 3 dni sa i sie jezxyk regenruje, ale to sa 3 objawy powazne.... i mam juz jazde na maxa..... niby we wakacje mialam badania za chorobe reumatoidalna stawow i wszystko wyszlo elegancko..... tak sobie przypominam, :((( ale boje sie jak nie wiem :(((( < niespokojna i zmartwiona> zaraz se lykne neospazminke + hydro i ide chyba spac :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana staram się myśleć pozytywnie ale jak zaczyna się ból, rwanie kłócie to już dół totalny i metr mułu ;/;/ bóle są czasem bardzo mocne trwają sekundę ale wyprowadzają z równowagi nawet w kolanach miałam kłucia...nie mówiąc że teraz w czasie owulacji leże bo mnie zgina w pół ból czego jeszcze nie miałam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kakunia ja zanim antykoncepty zaczelam brac mialam takie masakrycne owulacje..... :(((.

Klucia w dupje tez mialam :D:D:D:D ale rzadko.....

Kurcze myslicie ze dermatolog mi pobierze jakis " zeskrob" z tych lap ? albo moze dac skierowane na badania krwi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, :papa::papa: :******* ksiezniczka mnie sie wydaje ze lupiez pstry zlapalas , mozna nawet w salonie fryzjerskim sie tym zarazic ...

 

-- 10 mar 2014, 23:03 --

 

AddictGirl21, a czemu sadzisz ze masz sm? mri glowy Ci musza zrobic zatem i tam zobacza czy sa zmiany diemielizacyjne ale pierwsze rzuty zazwyczaj objawiaja sie np utrata wzroku ... oczywiscie ze to nie regula ale czesto wlasnie tak wyglada 1 rzut. jakie masz objawy? Ja tez mialam badania pod tym katrem ale oczywiscie nic sie takiego nie okazalo.

 

 

Namotalam :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja ogolnie tez mam problemy z tym gardlem, ciagle mnie pobolewa. Nie tak jakos mocno, ale takie jakby troche wysuszone mam i tak dziwnie. Wczesniej mialam czerwone strasznie a teraz nie wiem, powinnam sprawdzic, ale nie mam sily isc do lazienki :D Tez nie wiem co za akcja, ale myslalam, ze moze od ogrzewania - wysusza sie, czerwieni itd.

 

Plame na reku jak mialam tak mam, nic nie schodzi tez, wiec ciekawa jestem co ci powie dermatolog.

A z jezykiem tez mam nieraz akcje, ze tak dziwnie wyglada. Szoruje go szczoteczka i nieraz jest lepiej, ale nieraz nie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×