Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

OJ Miro Miro :D byleby się doktorowie uwineli na spiku :D bo jak sie obudzę to troche lipa...... xD... tak to niehc se robią z moją dupa co chca :D

Elwe mówisz ze antyseksy mialaś na dupje :D?

 

Ja sie zastanaiwam czy na NFZ jak sie idzie to od radzu wycinaja te polipy co znajda..... a nie ze cos bede tam miala a oni ze mam cos ale nie wytli -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, rak dupy to calosciowe okreslenie calej trasy ze tak powiem:))tak mi sie wydaje, chociaz ksiezniczka niech sie wypowie.na temat definicji:)) 8)

 

Ksiezniczka mialam i te majtasy tak mmie rozbawily ze zadzialaly jak gaz rozweselajacy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sie obudzę to troche lipa...... xD -.-

Jak się obudzisz i będą mieli skóry zamiast kitli, do tego jakieś pejcze, to śmiało możesz stwierdzić że jest lipa... trochę... :D

 

A tak poważnie to nawet nie będziesz wiedzieć kiedy zleciało badanie, ja miałem narkozę jak wpadłem na drut kolczasty i przebiłem gardło, nawet nie wiedziałem kiedy narkoza zadziałała. Nie ma się czego bać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprawa wyglada tak, ze na kolonke w narkozie.moze cie tylko gastrolog skierowac do szpitala. Jesli wypisuje ci rodzimmy to tylko ambulatoryjnie i musisz doplacic do narkozy 2 lub 3 stowki. Tak jest u mnie przynajmniej.

 

Jasne ze wycinaja na nfz i daja do badania. Ale JAK POWIADAM JA nic tam nie masz;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje tematy "dupne" chwilowo się uspokoiły. Może otrzezwiajaco zadziałała myśl, ze weryfikacja moich urojeń wymaga umieszczenia rury w dupie, dnia wolnego od pracy, 600 zł na badanie prywatne i narkozę, 200 zł na dojazdy i wizyte, dwudniowego glodowania i wypicia w jeden dzień mojego tygodniowego limitu płynów, co kończy się wydrenowaniem jelit. W każdym bądź razie z tym tematem mam spokój.

 

Ale to nie znaczy, ze mam spokoj w ogólności. Przecież jest tyle innych ciekawych tematów - np. podejrzane znamiona, z których coś może się rozwinąć. Ostatnio to u mnie temat na tapecie, wiec nawet skora wokoło zaczęła mnie swedziec. No i ciągłe oglądanie czy coś się zmienia i myśl, ze przecież w tym miejscu zaczepiam się szalikiem, kołnierzem kurtki, brr....

 

A ze wczoraj dentysta usunął mi gorna ósemkę mam nowe zajecie - suchy zębodoł. Wprawdzie nic nie boli i w ogóle lightowo ale zajrzałam lusterkiem do środka i nie widzę skrzepu :-( internetowe opisy cierpieńz tym związanych powodują, że juz mam wizję nocnej podróży na dyżur stomatologiczny.

 

A tak w ogóle to smutno mi dzisiaj jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Miro, to kolejny raz, kiedy przekonuję się, że nie ma co wierzyć w to, co ludzie piszą. Zresztą, według opisów z neta wyrywanie ósemek to rzeźnia, a ja usunęłam juz trzy i nigdy mnie nawet nie zabolało. Podobnie jak usuwanie znamion - zwlekalam, bo pisali, ze bóle, zmiany opatrunków, ze trzeba zwolnienie, a ja miałam prawie w pachwinie i zabieg był po pracy, trwał 10 min., po zabiegu zero bólu i krwawienia, na rane wielkości 4 cm założono plasterek jak na rozcięty palec. Lekarz kazał zdjąć plasterek następnego dnia, chodzić do pracy rane wysuszyć i normalnie żyć. Na zwolnieniu nie byłam ani dnia, powikłań nie miałam. Naprawdę internetowe opowieści o 2 tygodniach zwolnienia na 1 cm ranke na plecach albo ręce to bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elwe wiem ;) ze 200 zł za prace anastezjologa się placi :)

 

emka :D ja kocham dentystów, szczeoglnie mojego < taki przystojny Pan> <3 mialam wyrywaną 6tke w maju.... wieczorem nawet schabowego wpieprzalam xD

 

Miro.... jak to gardło przebiles @.@.......

 

-- 07 mar 2014, 19:12 --

 

Ale mam gule w tym gardle dzisaj no..... czy mnie spotykaja tylko "raki OTWOROWE" xD? jak nie dupa to ryj.... xD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rak odbytu - objawy

Do najczęstszych objawów raka odbytu zalicza się:

 

pojawienie się nawet niewielkiej ilości krwi w stolcu, które może być jawne lub utajone (wykrywalne jedynie po przez badanie laboratoryjne kału),

biegunka lub zatwardzenie,

uczucie nie wypróżnienia się do końca,

utrata wagi przy niestosowaniu diety,

 

zbyt częste lub zbyt rzadkie oddawanie stolca, ból przy jego oddawaniu (przy guzach w dolnej części)

stolce pokryte śluzem czyli tak zwaną czerwoną galaretką,

tak zwane „ołówkowate” stolce,

brak apetytu,

bóle brzucha, wymioty, uczucie pełności,

ciągłe zmęczenie,

parcie na stolec, nietrzymanie stolca i gazów (przy guzie w dolnej części)

bóle w okolicach wątroby, wynikające z pojawiających się na niej przerzutów,

wyczuwany podczas badania guz,

powiększenie się obwodu pasa, w późniejszej fazie rozwoju choroby (wysięk nowotworowy).

Wszystkie objawy nie muszą oznaczać raka odbytu, jednak mogą być symptomem innej poważnej choroby, dlatego nie należy ich lekceważyć i po zaobserwowaniu ich niezwłocznie udać się do lekarza. Szczególnie wtedy, kiedy zauważymy nie jeden lecz kilka z powyższych objawów. Wszystkie rakowe dolegliwości pojawiają się zazwyczaj w późniejszej fazie rozwoju nowotworu i ważne jest jak najwcześniejsze wykrycie choroby i regularna kontrola lekarska, jeśli jesteśmy w grupie ryzyka (polipowatość jelita grubego w rodzinie i inne).

 

:lol: cholera za ciekawie to nie wygląda ale na coś trzeba umrzeć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, Boże :hide:

 

przypomina mi to jak w pewnym programie facet spadł tyłkiem na pręt metalowy i sobie przebił jelito grube chyba nie muszę pisac co on przeżywał.

 

-- 7 mar 2014, o 20:23 --

 

 

Ale mam gule w tym gardle dzisaj no..... czy mnie spotykaja tylko "raki OTWOROWE" xD? jak nie dupa to ryj.... xD....

;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, hai tu cie zaskocze bo cos jednak mam prawdziwego;) ale nie kest zle:)

 

platek rozy, masz ladnego avka :great:

 

No wiec nowy pan doktor ktory nota bene.leczy moja kumpele na endo zbadal mnie dokladnie i okazalo sie ze.moja torbiel nadal se siedzi i ma sie dobrze :shock: nie znikmela wcale jak srwierdzil moj wczesniejszy gin wiec ze starszym panem sie pozegnam raczej bo chyba nie dowidzi:/ torbielka jest mala i od roku nie urosla w ogole ale wuglada najprawdopodobniej na czekoladowa i wszystkich objawach lekarz potwierdzil endo. Mam tylko zrobic dla pewnosci Ca-125 i zapisal mnie wstepnie na laparo. W maju ide.na kolejma wizyte. Chwilowo uspokoil mnie z tym jaknikiem ale sram na.mysl o tym wyniku ca-125 bo chociaz wiem ze przu.emdo kest podwyzszomy to nie tylko przy niej :silence:

 

-- 07 mar 2014, 21:49 --

 

nerwosol-men, fakt jestesmy mega rozrywkowi:D u nas rak dupy zawsze na propsie( tak sie chynba.mowi teraz nie?:P) mam niezla smiechawke jak sobie pomysle co mysla o nas inni ja czytaja nasz watek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojde na Kolonke to tak powiem :D!

 

patrzcie co znalazłam za perełke .......

"Czkawka może towarzyszyć przepuklinie rozworu przełykowego ale też rakowi przełyku czy żołądka (zobacz: Rak żołądka)" xD

Deal with it :D!

 

 

Miro :D ale pierwszy raz mam cos takiego ;/;/;/;/;/ masakra jakie chujowe uczucie, ale jak coś wpierdalam albo pije to tego nie mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księzniczka, ja za to mam raki wszelakiego rodzaju, od ryja do dupy, przechodząc w między czasie od wewnątrz do zewnątrz :D

 

Dzisiaj wesoło dzień mi minął, ale bardzo energochłłonnie - zakupy dla bobasa, na uczelnie i bla bla bla. Dzisiaj mam tyle energii, że zdaje się, że poród coraz bliżej :D

 

A co do obszernego tematu kolono to przeszłabym się z ciekawości, jak to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×