Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

;D kolejny symptom Grzybicy :D mam dreszcze jak siedze i nic nie robie :D takie latajace po plecach xD huhauhaua albo juz wchodze w posocznice :D

Tak sie zastanawiam.... jakbym miala grzybice ogolnoustrojowa, to bym miala normalne wyniki krwi i USG brzucha idealne ????:((??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro :D zdaje sobie sprawę ze bym niepisala i nie mowie ze mam, ale ze za 10 minut moge miec :D hahahaha bo grzyb chyba jakies zapalenie by powodowal... a ja CRP w czerwcu 0.1 i w grudniu tez 0.1 ..... :D a przy gryzbie niby zakwaszenie organizmu a moje siki mialy PH 6.5 ....czyli MEGA NORMALNE. :(( NIC NIE WIEM. w Pt poprosze babke zeby dala i jesczze raz skierowanie na kupa, siku, krew.

 

Aga, a jaka mialas ? nie mozna wcale pic kawy w ciazy ????

 

-- 05 mar 2014, 19:13 --

 

Tylko co to za plamy na rękach wtedy :(((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIeDObrzeMi, dzięki :D

 

Księżniczka, ja piłam zwykłą sypaną, Douwe Egberts, ale w ciąży to można taką słabiutką rozpuszczalną albo z ekspresu, i to max 2 dziennie...a JA uwielbiam kawę i czasami nawet 4 mocne potrafily wjechać na dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciala...:( ale piszą ze z gryzbem to się dzieci z autyzmem rodza xD..... Wogole.. rozpierdala mnie to ze pisza ze jak grzyb jest w pipie to ejst caly organizm zainfekowany.... przeciez grzybice pipy to chyba z 80% kobiet na swiecie spokojnie mialo -.-

Tylko chcialabym zeby dermatolog jakis mi powiedzial co to jest za gowno to na moich rekach :(((((( obrzydliwe to jest. Chociaz kolega mowi ze ledwo widac -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, Masz rację Księżniczko, grzyb w pochwie nie jest współmierny do infekcji całego organizmu. Pochwa to pochwa i jeżeli tam jest infekcja to tylko tam. Zresztą co tu dużo gadać, my doświadczone kobiety już bez samej konsultacji z lekarzem wiemy kiedy mamy to dziadostwo w sobie, same objawy i typowy śluz, swędzenie, pieczenie to konkretna diagnoza grzybiczna pipki...A grzybica w ciąży to nawet norma, nie szkodzi to dziecku w żaden z możliwych sposobów. Trzeba tylko wyleczyć i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie caly dzien mnie bylo i sie stesknilam za wami:))

miro super ze rtg jest giT:)

ksiezniczka jest nr 1;)

 

adict lol jaka przemowa;))

 

ja dzis z rana slaba na maxa byla no ale moj synek...zmusil mnie do wysilku...i musialam wejsc na pelne obroty..uff...a ogolnie na tapecie guz jelit..tzn z cyklu rak dupy jak mawia ksiezniczka;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×