Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Że jest zimno, więc trzeba nosić rękawiczki, a co za tym idzie, choć przez jakiś czas nikt nie widzi moich palców i nie muszę ich ukrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo nieciekawej sytuacji i braku lekow (nie biore od poczatku roku) , NN odpuszcza :) Jesli chodzi o mnie pomagaja zmiany (niekoniecznie drobne), dystans i wiara w to, ze bedzie lepiej.

Leki same w sobie nic nie zmienia, jesi bedzie sie stalo w miejscu i nie bedzie sie eliminowac czynnikow, ktore wywolaly chorobe. Stojac w miejscu jedynie zaleczamy chorobe, ale nie walczymy z nia.

Oby sie w koncu udalo w 100%, choc NN to nie jedyny problem.

 

ja czasami biorę ashwagandha

https://www.google.co.uk/search?q=Swanson+Ashwagandha&newwindow=1&source=univ&tbm=shop&tbo=u&sa=X&ei=9VTxUqLCIY-V7Aaj3oCQDw&ved=0CCwQsxg&biw=1252&bih=554

 

Mają wiele działań te zioła,bardzo fajnie działaja,tak lagodnie pomagaja uspokoić,zrelaksować,balans.

nie zauwarzyłem zadnych skutków ubocznych jak dla mnie same plusy.Raz biorę raz nie borę,na luzie mozna to braż

Pomagają organizmowi z negatywnym dzialaniem stresu,czego przy nerwicy nie brakuje czasami są ok te zioła.

Podobno działają odmaładzająco,do tego zdrowa dieta sport.

Tak tylko wspomniałem o tych ziolach może ktoś szuka czegoś całkowicie bezpiecznego i zdrowego.

:angel:

 

Ale pamiętam jak miałem 6 miesięcy bardzo trudny czas,naprawdę tyle stresu glowa mnie bolała to poszlem do lekarza po pschotropy

Dostałem jakieś z nowej generacji.Wcześniej bałem sie brać psychotropy ale te co brałem bardzo mi pomgły tamtym czasie,po trzech pakowaniach przestałem je brać.Teraz jest ok pracuję nad sobą i jest ok

 

Też walczę z nn,jak mogę coś d radzić czego się nauczyłem w walce z chorobą.

Akceptacja wszystkiego.Pomyśl sobie,wszystko akceptuję i pracuję nad sobą.

Motywacja-bardzo prosto wystarczy sobie zapisać na kartce,pisać,pisać.Przeczytać przemysleć i mozna dalej pisać.

Kartka papieru i olówek w trudnych chwilach dzialają cuda.Nie poddawać się pisać,umysł sie uspki to przyjdzie lepszy pomysł.

:angel:

 

-- 04 lut 2014, 22:22 --

 

Życie jest pełne frustracji.Nie wiem jak to jest z Dziewczynami ale w świecie facetów frustracji nie brakuje.

Tymbardziej trudniej z nerwicą odrazu być dobrym we wszystkim,z nn nie raz ucierpi nasza duma.

Kbiety mgą tego nie rozumieć,dal nich ma być i juz-tak po prostu.A tu nie stety nerwica nas blokuje.

Najlepiej znalezć sobie dziewczynę która da ci respekt za to kim jesteś i z czym sie zmagasz.Nie wszystkie rozumieją.

:angel:

 

-- 04 lut 2014, 22:26 --

 

joga :105:

 

czytałem troszkę o Buddzie.Fajnie to wymyslił,jak on to mówił są czyny wlaściwe i czyny nie właściwe.

Podoba mi się to bo walka z nerwica jest czynem dobrym :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic :evil:

Miałam ochotę napisać to samo jakoś koło południa, ale stwierdziłam, że jak "nic" to nie napiszę :P

 

A ja po tej randce, trzy godziny w kinie, zmarzłam i właściwie to wróciłam od razu do domu, a więc w zasadzie... nadal nic mi się sprawiło dziś radości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po tej randce, trzy godziny w kinie, zmarzłam i właściwie to wróciłam od razu do domu

Nie grzal Cie ramieniem? :D

niby próbował, ale chyba byłam zimna jak lód, bo się nie udało i jeszcze mu ręka zdrętwiała ;)

 

ja to jakaś dziwna jestem bo przecież na tym filmie się nieźle uśmiałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, dokładnie rozbawił mnie dzisiaj

 

nie uwierzyłam w to ani trochę 0rofl.gif

 

-- 5 lut 2014, o 19:49 --

 

;]

 

witaj syberio

czytałem dzisiaj że nasza ziemia za ok miljard lat z fajnej planety stanie się gazową planotą bez życia.

Jakie szczęście że żyjem w tym czasie.Do tego czasu jak ludzie sami siebie nie pozabijają znajdziemy nową ziemie może lepszą.

Ale to tylko takie pisanie,bo żyjemy właśnie teraz.

Cieszmy się karzdą chwila i dbajmy o siebie. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×